Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play

Edebiyat - Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Sponsorlu Bağlantılar NEYİ FARK ETTİM BİLİYOR MUSUN? Dalgalara anlattım yine seni; Gözlerinden bahsettim, "Bakışları beni benden alıyor" dedim. Sonra saçlarını; Bir kez daha, Bir kez daha dokunabilsem diye hayal ettiğim ...

child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 03-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

NEYİ FARK ETTİM BİLİYOR MUSUN?

Dalgalara anlattım yine seni;
Gözlerinden bahsettim,
"Bakışları beni benden alıyor" dedim.

Sonra saçlarını;
Bir kez daha,
Bir kez daha dokunabilsem diye hayal ettiğim o ellerini...
Sıcacık nefesini,
Dahası;
Yüreğini...

AŞK'ı özlemiş olacaklar ki;
Tekrar tekrar anlatmamı istediler
"Seni ne çok sevdiğimi"...

Anlattım;
Dayanamadım!

İçime sinmiş ya hani "varoluşunun kokusu"...
Dayanamadım!

Tutamadım içimdekini;
Tutamadım "içimdeki SEN'i"...
Bıraktım usulca
Üşümüş "ıslak" sulara...

Aktın gözlerimden damla damla;
"Hiç tükenmeyen SEN" aktın!

"Mutluluk gözyaşları bunlar!" dedim;
İnandıramadım 'yakamoz'u!
Ben de resmini çizdim kumsala!..

"Çocukça" bir hevesti belki bu;
Belki de "kıskanç yakamoza bir başkaldırış"tı...
İnat değil mi, çizdim işte;
Hem de anlata anlata...

Sonra baktım!
Baktım!
Hep baktım!..

Her baktığımda "bir kez daha aşık oldum sana"
Her baktığımda "bir kez daha sevdim seni"...

Ve...

NEYİ FARK ETTİM BİLİYOR MUSUN?

SEN sevilmeye, SEN özlenmeye, SEN her şeye değersin;
Çünkü
Seni SEVİYORUM, seni ÖZLÜYORUM, sen HER ŞEYİMSİN...

_____________________Özgül'e ithafen... :angel:

Şiir: child_play
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wildturk1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wildturk1

Özel

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 03-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bülbüle demişler sen ne güzel şakırsın böyle gidin güle sorun beni böyle feryadı figan ettiren inim inim inleten odur demiş Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play

sende Özgül sayesinde şair olmuşsun üstad

bu özlemi ceken yüreğine sabır bu aşkı kelimelere mısralara döken ellerine sağlık üstad Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-03-2010 #3
Ünlemleri vurgulayarak okuduğumda, biriyle kavga ediyormuşum gibi oldu..

Okumak yerine, dinlemek isterdim, sanırım vurguları beceremedim okurken.. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play

Yüreğinize sağlık. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-03-2010 #4
child_play sondaki Özgül bensem küçük yanlış anlaşılmalara sebebiyet vereceksin gibime geliyor.Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Ya da o Özgül başkasıysa eğer ben yanlış anladım demektirNeyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Bence bunu bir an önce düzelt.

Bu şiirini de çok beğendim. Nostaljik şarkılar eşliğinde okumanızı tavsiye ederimNeyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Devamını bekler, teşekkür ederim. Bol yazmalar...Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-03-2010 #5
Diğer şiirinizi de okumuştum, ama ruh halim yorum yazmama el vermedi dün Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Şiir paylaşmak oldukça mahrem bir konudur.. Resme benzemez.. Resimde şifreler kullanabilirsiniz, sırlarınızı şekillere bürür, sadece sizin anlam yüklediğiniz detaylarla resmi bezer, izleyici ile oyun oynayabilirsinizNeyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Ama şiirde kendinizi cümle cümle açıp, ardından paylaşıma sunmak cesaret ister.. Çünkü o andan itibaren, tüm yalınlığınızla onun ellerindesiniz.. Size istediğini yapabilir..
Şiirin daha yazılma evresinde bir başkası tarafından okunma kaygısı girerse işin içine o zaman duyguyu geçirgenliği azalır.. Ve yukarıda bahsettiğim kaygıları taşımaz zaten o yazar/şair .. Hele ki konu aşk ise, her yol mübah olabilir tabi Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Sebep her ne ise sizi kutluyorum Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Güzel dizelerdi..
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-03-2010 #6
ortaokul lıse zamanımda bende cook sıır yazardım, sımdı sıırlerımı okuyunca cook guluyorum, sarkılardan, sıırlerden, dusunurlerın sozlerınden derlemeler yaparmısım, calıp cırpmısım da denılebılır tabı Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play

cook guzel olmus, ellerınıze saglık, cook beğendim..
askınıza bu sııırı okumadıysanız eger, bence hemen okumalısınız..
sızın sesınızle dınlemelı bu sıırı, bu askı...
Allah ayırmasın ınsallah
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 03-03-2010 #7
bülbüle demişler sen ne güzel şakırsın böyle gidin güle sorun beni böyle feryadı figan ettiren inim inim inleten odur demiş Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play

sende Özgül sayesinde şair olmuşsun üstad

bu özlemi ceken yüreğine sabır bu aşkı kelimelere mısralara döken ellerine sağlık üstad Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Sizin de yüreğinize sağlık wildturk. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Beğeninizi bu şekilde dile getirdiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim. Sağolun.

Ünlemleri vurgulayarak okuduğumda, biriyle kavga ediyormuşum gibi oldu..
Okumak yerine, dinlemek isterdim, sanırım vurguları beceremedim okurken.. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Yüreğinize sağlık. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Teşekkür ederim skyfox. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Sizin de yüreğinize sağlık. :angel:
Evet, bir bakıma şairin (yani benim Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play) 'yakamoz'la olan bir inatlaşması, bir kavgası sözkonusu. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Çocukça bir "mızıkçılık" anlamında. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Aslında vurguları sizin becerememenizden çok; benim beceremediğim kesin. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Yani en azından yazılı haliyle! Dediğiniz gibi belki dinlemek o vurguları ve duyguları hissettirme adına daha iyi olabilir. :giggle: Tekrar yüreğinize sağlık. :angel: Beğendiğinize sevindim.

child_play sondaki Özgül bensem küçük yanlış anlaşılmalara sebebiyet vereceksin gibime geliyor.Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Ya da o Özgül başkasıysa eğer ben yanlış anladım demektirNeyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Bence bunu bir an önce düzelt.

Bu şiirini de çok beğendim. Nostaljik şarkılar eşliğinde okumanızı tavsiye ederimNeyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Devamını bekler, teşekkür ederim. Bol yazmalar...Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Öncelikle bu yanlış anlaşılma için özür dilerim Özgül :crying: Ben sadece şiiri ithaf etmek (hediye etmek) istemiştim size. Wildturk arkadaşımız, size yazıldığını düşünerek o şekilde beğenisini dile getirmiş. Ona teşekkür ederim, ama bu yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için de üzgünüm. Özür dilerim. :crying:
Beğeniniz için teşekkür ederim, yüreğinize, dilinize sağlık.

Diğer şiirinizi de okumuştum, ama ruh halim yorum yazmama el vermedi dün Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Şiir paylaşmak oldukça mahrem bir konudur.. Resme benzemez.. Resimde şifreler kullanabilirsiniz, sırlarınızı şekillere bürür, sadece sizin anlam yüklediğiniz detaylarla resmi bezer, izleyici ile oyun oynayabilirsinizNeyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Ama şiirde kendinizi cümle cümle açıp, ardından paylaşıma sunmak cesaret ister.. Çünkü o andan itibaren, tüm yalınlığınızla onun ellerindesiniz.. Size istediğini yapabilir..
Şiirin daha yazılma evresinde bir başkası tarafından okunma kaygısı girerse işin içine o zaman duyguyu geçirgenliği azalır.. Ve yukarıda bahsettiğim kaygıları taşımaz zaten o yazar/şair .. Hele ki konu aşk ise, her yol mübah olabilir tabi Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Sebep her ne ise sizi kutluyorum Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Güzel dizelerdi..
Yorumunuz ve beğeniniz için teşekkür ederim Nur. :angel: Gönlünüze, yüreğinize sağlık. Sağolun.

ortaokul lıse zamanımda bende cook sıır yazardım, sımdı sıırlerımı okuyunca cook guluyorum, sarkılardan, sıırlerden, dusunurlerın sozlerınden derlemeler yaparmısım, calıp cırpmısım da denılebılır tabı Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play

cook guzel olmus, ellerınıze saglık, cook beğendim..
askınıza bu sııırı okumadıysanız eger, bence hemen okumalısınız..
sızın sesınızle dınlemelı bu sıırı, bu askı...
Allah ayırmasın ınsallah
Beğendiğine sevindim kurbiş. :angel: Sağol, eksik olma. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play Ama bahsettiğim gibi yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için; öncelikle Özgül'den ve daha sonra ilgilenen herkesten özür dilerim. Bir daha olmayacak, söz. :crying:

Unutmadan belirtmek isterim! Bu şiirler; "platonik bir aşk" için yazılmıştı. Sözkonusu olan "şahıs"a hiçbir zaman okunmadı, daha doğrusu okunamadı. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play (Çoğu kez de "İyi ki okunmamış" diyorum. Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play ) Dolayısıyla "ayrılmak gibi bir durum" hiç olmadı. :giggle: Ama iyi dileklerin için yine de teşekkür ederim kurbiş. :angel: Tekrar yüreğine sağlık, beğendiğine sevindim. Belki bir gün kendi sesimle eklerim buraya. :angel:

SAYGILARIMLA...
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-03-2010 #8
Aklımdan, anlaşıldığı gibi bir düşünce geçmemesine karşın bu tarz şeylerin yanlış anlaşılmalara çok fazla açık olduğunu bildiğim ve bu durumu bizzat yaşadığım için küçük bir uyarıda bulunmaya mecbur hissettim kendimi.

Tekrar teşekkürler...Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 03-03-2010 #9
Aklımdan, anlaşıldığı gibi bir düşünce geçmemesine karşın bu tarz şeylerin yanlış anlaşılmalara çok fazla açık olduğunu bildiğim ve bu durumu bizzat yaşadığım için küçük bir uyarıda bulunmaya mecbur hissettim kendimi.

Tekrar teşekkürler...Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Ben teşekkür ederim. Bir daha olmayacak, söz.
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 03-03-2010 #10
çok güzel olmuş mustafa, yüreğine sağlık Neyi Fark Ettim Biliyor Musun?.. (Kendi şiirimdir) child_play
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları