Niagara Matbaacılık ve Reklam Hizmetleri firmamıza tam zamanlı Grafiker aramaktayız

Sonuçlanan İlanlar - Niagara Matbaacılık ve Reklam Hizmetleri firmamıza tam zamanlı Grafiker aramaktayız ...

Niagara Matbaacılık ve Reklam Hizmetleri firmamıza tam zamanlı Grafiker aramaktayız
realmusti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

realmusti

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Niagara Matbaacılık ve Reklam Hizmetleri firmamıza tam zamanlı Grafiker aramaktayız.

Ağırlıklı olarak yaptığımız işler;
Broşür, kartvizit, fatura, irsaliye, makpuz, zarf, bilgisayar formları, etiket.

İstenen özellikler:MacOs 9 sistemde, ağırlıklı olarak Freehand, Photoshop kullanan baskı ve renk ayrımı bilgisine sahip, İSTOÇ civarında oturan yada İSTOÇ' a ulaşımı kolay olan bay yada bayan bir arkadaş aramaktayız.

İlgilenen arkadaşlar aşağıdaki iletişim bilgilerinden CV’ lerini yollayabilir bizimle iletişime geçebilirler.

NİAGARA MATBAACILIK REKLAM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET
Adres: Mahmutbey Merkez Mahallesi İstoç 8.Ada No:135 Bağcılar/İSTANBUL
Tel.: ********* (PBX) Fax: *********

CV için e-mail: *********

Not: İlan bana ait değildir.Ben sadece aracıyım.Lütfen ilan ile alakalı belirtilen mail adresi ile iletişime geçiniz.Teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Niagara Matbaacılık ve Reklam Hizmetleri firmamıza tam zamanlı Grafiker aramaktayız veya Niagara Matbaacılık ve Reklam Hizmetleri firmamıza tam zamanlı Grafiker aramaktayızsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..