Nike Write the Future / Uzun metraj Reklam

İlginç Videolar - Nike Write the Future / Uzun metraj Reklam ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Dosya16

Alt 30-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gelmiş geçmiş en iyi markalardan biri ve en iyi reklamlardan biri...

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=lSggaxXUS8k
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu oyunu seviyorum. Nike Write the Future / Uzun metraj Reklam

Harika bir reklam olmuş paylaşım için teşekkürler creedwar. Nike Write the Future / Uzun metraj Reklam

Nedense bu ronaldoya hiç kanım ısınmadı, bir de şu ronaldinyoya üzülüyorum sonu bizim sergen gibi kötü olacak, barçadan giden yok oluyor. Nike Write the Future / Uzun metraj ReklamD

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 30-12-2011 #3
Bu oyunu seviyorum. Nike Write the Future / Uzun metraj Reklam

Harika bir reklam olmuş paylaşım için teşekkürler creedwar. Nike Write the Future / Uzun metraj Reklam

Nedense bu ronaldoya hiç kanım ısınmadı, bir de şu ronaldinyoya üzülüyorum sonu bizim sergen gibi kötü olacak, barçadan giden yok oluyor. Nike Write the Future / Uzun metraj ReklamD
Nike Write the Future / Uzun metraj Reklam Futbolu yaş geçtikçe bende sevmeye başladım Nike Write the Future / Uzun metraj Reklam Öncelerde basketbol sevdam daha baskındıNike Write the Future / Uzun metraj Reklam

ROnaldoya benimde kanım ısınmadığı gibi beşiktaş yönetimine defalarda dilekçe, faks ve mail yolladım. Saçma sapan adamlar alacağınıza Ronaldinhoyu alın diye Nike Write the Future / Uzun metraj Reklam Kısmet alırlarsa böbürlenirim benim sayemde diye :P

Reklama gelince de, favori yerim 55. saniyeden sonra başlıyor Nike Write the Future / Uzun metraj Reklam
Bu mesajdan alıntı yap