Nikon fotoğraf çekimi / makina bilgileri hakkında bilgi arıyorum.

Fotoğraf Makineleri ve Donanımları - Nikon fotoğraf çekimi / makina bilgileri hakkında bilgi arıyorum. ...

Nikon fotoğraf çekimi / makina bilgileri hakkında bilgi arıyorum.
maviden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviden

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Dosya19
Alt 16-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar arkadaşlar ben çok çok yeniyim o kadar yeniyim ki daha makinem yok. size birkaç sorun var bunları cevaplarsanız çok sevinirim. Eşimin desteğiyle üniversitedeki fooğraf sevdamla tekrar buluştum. iletişim mezunuyum zevkli biriyimdir. malum düğün çekimleri çok tercih edilen özen gösterilen alan oldu bulunduğum ilde de bayan fotoğraçı yok gibi olanlarında alanları çocuk potrelerinden yana. ben bu boşluğu doldurmak hemde ek gelir sağlamak isiyorum. Nikon marka makina almak istiyorum limitim 2500 3000 lerde ilk başta. Ne almalıyım ? yoksa ilk başlarken daha büyük bir makine almak için kredi çekeyim mi buna özel 2. sorum : fotoğraf çekimi makina bilgileri tüm detaylarla ilgili sahaya inmeden kendim çekim yapmadan önce genel bilgileri nerden öğrenebilirim tavsiye edeceğiz bir site bir video var mı yada kursa mı gitmeliyim ? bir fotoğrafçının yanında işe başlamak çok zor çünkü ? bana tavsiye edeceğiz şeyler. ipuçları adımlarınızı bekliyorum

birde nikon d7000 hakkında görüşleriniz nelerdir ? bu makinayı alırsam dış çekimlerde işimi görecek lensler hangileridir ? önerilerinizi heycanla bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 16-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
... ipuçları adımlarınızı bekliyorum
Ben de yeniyim ve ben daha büyük yazabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap