Nikotin Tasarım Logo

Logo Tasarımları - Nikotin Tasarım Logo Sponsorlu Bağlantılar Bişeyler Yapmaya Çalıştım Bakalm Nasıl olmuş...

Nikotin Tasarım Logo
tam3535 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tam3535

Grafiker / İzmir

Nikotin Tasarım Logo

Alt 13-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Nikotin Tasarım Logo

Bişeyler Yapmaya Çalıştım Bakalm Nasıl olmuş Nikotin Tasarım Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 13-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tebrikler Çok Hoş Olmuş...
Paylaşımlarınızın Devamını Dilerim...

Bu mesajdan alıntı yap

tam3535

Grafiker / İzmir

Alt 13-11-2010 #3
Teşekkürler Nikotin Tasarım Logo inş Başka Arkadaşlardanda yorumlar Alrım ve Daha iyileri için gayret ederim Nikotin Tasarım Logo
Bu mesajdan alıntı yap

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 13-11-2010 #4
Bu Arada +1

Bu mesajdan alıntı yap
nightmareua isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nightmareua

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2010 #5
guzel calisma
Bu mesajdan alıntı yap

tam3535

Grafiker / İzmir

Alt 17-11-2010 #6
yorum yapan herkese teşekkür ederim . sitenin başlarından daha profesyonellerindende yorum almak isterim Nikotin Tasarım Logo
Bu mesajdan alıntı yap

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 18-11-2010 #7
yorum yapan herkese teşekkür ederim . sitenin başlarından daha profesyonellerindende yorum almak isterim Nikotin Tasarım Logo
Biz Profesyonel Değilmiyiz? Nikotin Tasarım Logo:tongueout:

Bu mesajdan alıntı yap

tam3535

Grafiker / İzmir

Alt 18-11-2010 #8
yok ya estafurullah Nikotin Tasarım Logo ben sadece daha fazla yorum görmek isterdim Nikotin Tasarım Logo
Bu mesajdan alıntı yap
sagat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sagat

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2010 #9
yorum ozaman
analdığım kadarı ile bu logo sizin hoşunuza gitmiş ve övülmek istiyorsunuz

öncelikle nikotin ismi insanlarda merak uyandıracak yada vayy dedirtecek bir isim değil
sigaraya karşı olan bir müşteri sırf bu isimden dolayı size iş bile vermeyebilir

-bir yıldız kullanmışsınız bu yıldız başka anlamlara çekilebilir
buda gene bu simgeyi kullananları sevmeyen bir müşteriniz var
ise bu müşteriden de olabilirsiniz

-logonuzda kırmızı siyah 2 renk kullanmışsınız bu tamam ama kırmızı ve siyah renk geçişleri işinizi zorlaştırabilir her baskıyı film olarak yapmanız gerekir buda maliyeti arttırır.

-kullanılan N harfi ben N harfine bakınca acaba içinde başka bir harfde var mı diye düşündüm A ve V harflerini gördüm acaba sadece N mi Yoksa A ve V nin birleşiminden oluşan bir harf mi

-kırmızı şerit devam ederek nikotin yazısınıda içine alabilir bu şekilde logo ve isim bütünleşmiş olabilir bu

- yada kırmızı şerit sol tatafta olur ve bütün işler ordan sıfır kesilir bu da logoyu bütünler bu şekilde yarım kalmış

bunları göz ününde bulundurarak daha farklı çalışmalarda yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

tam3535

Grafiker / İzmir

Alt 20-11-2010 #10
yorum ozaman
analdığım kadarı ile bu logo sizin hoşunuza gitmiş ve övülmek istiyorsunuz

öncelikle nikotin ismi insanlarda merak uyandıracak yada vayy dedirtecek bir isim değil
sigaraya karşı olan bir müşteri sırf bu isimden dolayı size iş bile vermeyebilir

-bir yıldız kullanmışsınız bu yıldız başka anlamlara çekilebilir
buda gene bu simgeyi kullananları sevmeyen bir müşteriniz var
ise bu müşteriden de olabilirsiniz

-logonuzda kırmızı siyah 2 renk kullanmışsınız bu tamam ama kırmızı ve siyah renk geçişleri işinizi zorlaştırabilir her baskıyı film olarak yapmanız gerekir buda maliyeti arttırır.

-kullanılan N harfi ben N harfine bakınca acaba içinde başka bir harfde var mı diye düşündüm A ve V harflerini gördüm acaba sadece N mi Yoksa A ve V nin birleşiminden oluşan bir harf mi

-kırmızı şerit devam ederek nikotin yazısınıda içine alabilir bu şekilde logo ve isim bütünleşmiş olabilir bu

- yada kırmızı şerit sol tatafta olur ve bütün işler ordan sıfır kesilir bu da logoyu bütünler bu şekilde yarım kalmış

bunları göz ününde bulundurarak daha farklı çalışmalarda yapabilirsin
Öncelikle Şöle söliyim... Benim Amacım Övülmek Değil , Bir logo Yapılmış ve Emeğe saygı olarak herkesin beklediği gibi ufak bir yorum beklemek . Bu isim meselesine gelirsek nikotin sadece sigarada bulunan birşey değildir ve sigarayla alakası yoktur.. nikotin bagımlılık yapan birşey oldugu için ben bu ismi istedim . +Ben Matbaa işleri değil daha çok internet işleriyle uğraşıyorum ... sizin neden bukadar ağır ve küçük düşürücü yorum yaptığınızıda anlamış değilim . SAYGILAR.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları