nil <3 (2. çalışmam)

İllüstrasyon Çalışmaları - nil <3 (2. çalışmam) ...

nil <3 (2. çalışmam)
sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(27)

Sanat Yn. / İstanbul

nil <3 (2. çalışmam)

Alt 03-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

nil <3 (2. çalışmam)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 04-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gayet güzel bir çalışma olmuş özellikle yüzü oldukça gerçekci çizmişsin tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
Mertkan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mertkan TEKİN

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #3
Bencede gayet güzel bir çalışma olmuş özellikle siyah hakimliği çok etkiledi beni
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2009 #4
İkinci çalışmaya göre çok çok iyi Sibel. Ufak tefek hatalar dışında gayet güzel olmuş. Ben sorunlu yerleri işareteledim canım. Oralarda düzeltme yaparsan çok daha iyi olur.
1- Kaştaki çıkıntılığı düzeltmelisin.
2- Boyun bölgesinde siyah bir çıkıntılık var onu anlayamadım ne olduğunu. Eğer elbisenin askısı ise boynun sonuna kadar tamamlaman gerekir.
3-Elbisenin kol kısmı çok girintili çıkıntılı olmuş. Onuda daha düze çizmelisin.EĞER katlanmadan dolayı ise bunlar elbisenin o bölgelerine gölge vererek kıvrımları belli etmelisin.
4- Sana bir püf nokta Enseyi çizdiğin zaman oraya biraz gölge ve blur gussian blur vererek yumuşatmalısın.
5- Kirpikleri çizmeyi unutmuşsun nil <3 (2. çalışmam)

nil <3 (2. çalışmam)
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 04-06-2009 #5
İkinci çalışmaya göre çok çok iyi Sibel. Ufak tefek hatalar dışında gayet güzel olmuş. Ben sorunlu yerleri işareteledim canım. Oralarda düzeltme yaparsan çok daha iyi olur.
1- Kaştaki çıkıntılığı düzeltmelisin.
2- Boyun bölgesinde siyah bir çıkıntılık var onu anlayamadım ne olduğunu. Eğer elbisenin askısı ise boynun sonuna kadar tamamlaman gerekir.
3-Elbisenin kol kısmı çok girintili çıkıntılı olmuş. Onuda daha düze çizmelisin.EĞER katlanmadan dolayı ise bunlar elbisenin o bölgelerine gölge vererek kıvrımları belli etmelisin.
4- Sana bir püf nokta Enseyi çizdiğin zaman oraya biraz gölge ve blur gussian blur vererek yumuşatmalısın.
5- Kirpikleri çizmeyi unutmuşsun nil <3 (2. çalışmam)

nil <3 (2. çalışmam)

Fatoş ablaya kaıtlıyorum.Baya eksik var eksiklermi düzeltirsen başarılı bir çalışma olur,eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #6
Sibelcim detaylara yorum yapmadan önce kesinlikle geçişleri yumaşatıp işi yeniden yüklemelisin..Örneğin; Saçla yüzün birleştiği yerler..Emin ol çok şey farkedicek nil <3 (2. çalışmam) genel olarak anatomi ve yüz hatları olarak çok hoş olmuş..ellerine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2009 #7
Ben nilden çok Nurseli İdiz siması görmekteyim?? Ve tasvsiyem çok keskin olarak sivrelen tüm hatlara ufak rötuşlarla yumuşatmaya girmendir..Yinede tebrik ederim sabır isteyen bir çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(27)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-06-2009 #8
evt bende farkındayım detayları yumuşatmam gerek... omuzdaki siyah uzun çizgi elbisede vardı
yorum ve önerileriniz benm gelşmemi sağlıcak onun için yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim:kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(29)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 10-07-2009 #9
tebrikler güzel çalışma
Bu mesajdan alıntı yap