nişan davetiyem

Dijital Sanat - nişan davetiyem ...

nişan davetiyem

nişan davetiyem

Alt 04-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar forumdaki ilk paylaşımım umarım beğenirsiniz. nişan davetiyemi bu şekilde yapmayı düşünüyorum nedersiniz

nişan davetiyem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 04-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir kaç hata gördüm. Örnek vericek olursam. Fotoğrafların kimisinin alt tarafları kesilmemiş karelerden gözüküyor, kimisinin kesilmemiş..Bunun belli bir sebebi varmı, yoksa bilerekmi bu şekilde yaptınız ?

Bu arada allah uzun ömürler ve bol mutlu gunler versın
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-08-2007 #3
ewet onları silmeyi unutmuşum konuyu nasıl yenileyebilirim bukonuda yardımcı olursanız düzeltilmiş olanını göndereceğim
Bu mesajdan alıntı yap
chemaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 04-08-2007 #4
Pınar ile Ercan isimleri belirgin olsa daha iyi olur bence...zeminin içinde biraz pasif kalmış gibi... gökhan arkadaşın dediği gibi ilk resim de film şeritlerinin içine fotğraf taşmış...fotolar kesilse daha iyi olur..bir de unutma bölümü not sayfası gibi olsa ve de kenarı kıvrılmış şekilde olursa ve denişan davetiyem el yazısı ile yazılsa daha güzel olur

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 04-08-2007 #5
Eline sağlık.. Mutluluklar dilerim.. Düzelir.. Allah bi ömür mutluluk versin.. davetiye bulunur.. 5-10 sene sonra demede "kendim ettim kendim buldum" diye.. tabiki şaka..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-08-2007 #6
teşekkür ederim hatalarımı gördüğünüz için. benim asıl mesleğim muhasebe olduğu için acemice bir davetiye oldu ama eleştirilerinize göre düzenlemelerimi yapacağım.

Eline sağlık.. Mutluluklar dilerim.. Düzelir.. Allah bi ömür mutluluk versin.. davetiye bulunur.. 5-10 sene sonra demede "kendim ettim kendim buldum" diye.. tabiki şaka..
teşekkür ederim. amin inşallah. 5-10 sene sonrasına gelince inşallah sizlerin sayesinde hatalarımı düzelteceğim nişan davetiyem
Bu mesajdan alıntı yap
zombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zombie(30)

Grafiker

Alt 04-08-2007 #7
allah mutlu mesut etsin inş.nişan davetiyem)) cağaloğlunda çalıştığım günler geldi aaah aah davetiye katalogları elimden geçti hep nişan davetiyem ya insan kendi davetiyesi yapınce zevki çıkarmıki nişan davetiyem ulen grafiker olmanın da bi yanı bu nişan davetiyem davetiyeni kendin çiz kartvizitini kendin yap beğenmeme gbi bişi yok elin mahkum kendin çiziosun nişan davetiyem ahaha oda güzel yanişan davetiyem
Bu mesajdan alıntı yap
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2007 #8
eline sağlık b, muhasebeci için güzel ( tabi arkadaşların dediklerini düzeltmişsinizdir ) nişan davetiyem

ALLAH mutlu etsin nişan davetiyem

Darısı bana :'(
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-08-2007 #9
Bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Resminizi düzelttim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

basit gölgelerle boyut kazandırmak

Alt 04-08-2007 #10
Belkide ayrıntılara dikkat etmek gerek. misal filme biraz boyut katmak için gölge eklemek nasıl olur ?

nişan davetiyem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
nisan davetiyesi