Nisan elektronik a4 - broşür çalişmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Nisan elektronik a4 - broşür çalişmam Sponsorlu Bağlantılar arkadslar düşünceelriniizi beklıyorum... yorum yazılmıycak kadar kötümü arkadslarrrr...

si yedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

si yedi(29)

Grafiker / Karabük

Alt 15-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadslar düşünceelriniizi beklıyorum...

yorum yazılmıycak kadar kötümü arkadslarrrr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 15-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sade ve şık bir çalışma olmuş ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2009 #3
Çalışmanın arka kısmının altı bu kadar karışık olmak zorundamı?Bu karışıklıkdan mail adreslerı fark edilmiyor...Arka kapagını gri çalışsanız nasıl olurdu acaba ?Ön kağakdaki fotoğrafın altına ince bir çizgi mi koysanız geçiş yapmayacaksa daha hoş durur gibime geldi...Birde fotoğrafı aşağıya doğru orantısız çekmişsiniz gibi duruyor...İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

si yedi(29)

Grafiker / Karabük

Alt 15-05-2009 #4
tesekkur ederım blueNisan elektronik a4 - broşür çalişmam arkadsım maatbaya gıttı degısıklık ypamam ama fıkrınde ıyı olur
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2009 #5
tesekkur ederım blueNisan elektronik a4 - broşür çalişmam arkadsım maatbaya gıttı degısıklık ypamam ama fıkrınde ıyı olur

Merak ettiğim için soruyorum madem baskıya gitti niçin bu kadar acele yorum isteniz? Yarım saat geçmiş yüklemeniz ve neden yorum yapılmadı dıye sormuşsunuz...İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

si yedi(29)

Grafiker / Karabük

Alt 15-05-2009 #6
merakkımdan sabırsızımdırdaNisan elektronik a4 - broşür çalişmamondan baska aamcıı yok yani
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 16-05-2009 #7
Üzerinde yazmasa güvenlik sistemleri ile ilgili bir broşür olduğu asla anlaşılmaz.Fontlar uyumsuz.Arka sayfa çok karışık.
Bu mesajdan alıntı yap