nisan kamera görüntü sistemleri-afişim

Afiş Tasarımı - nisan kamera görüntü sistemleri-afişim Sponsorlu Bağlantılar bu afişde kamera görüntü sistemini sade bı sekılde anlatmak ıstedım ve bu hazır resmı kullandım ev sahıplerı evlerınden uzaklastıktan sonra gözü arkada kalmasın dıye yapılan bı tasarım nisan ...

si yedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

si yedi(29)

Grafiker / Karabük

Alt 15-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu afişde kamera görüntü sistemini sade bı sekılde anlatmak ıstedım ve bu hazır resmı kullandım ev sahıplerı evlerınden uzaklastıktan sonra gözü arkada kalmasın dıye yapılan bı tasarım nisan kamera sıstemlerı.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fuducuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuducuk(35)

Webmaster / Bursa

Alt 16-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İmaj kısmının üst kısmı sert bir hatta bitmiş. DH yazısıda tasarım ortalamasına göre fazla cırtlak renkli. Bunları geçersek çok başarılı bir çalışma. Tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2009 #3
başarılı bir çalışma emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
si yedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

si yedi(29)

Grafiker / Karabük

Alt 16-05-2009 #4
tesekkur edeırm arkadslar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-05-2009 #5
İmaj kısmının üst kısmı sert bir hatta bitmiş, aynı düşüncedeyim.Sade bir çalışma olmuş.Yanlız düşünce olarak herkesin algılayacağı birşey değil.Şayet ilk bakışta ben birşey çıkartamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 18-05-2009 #6
gayet güzel bir çalışma ellerine sağlık
resmin üst tarafına gradyan verip
backround ile kaynaşma sağlayabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
izmox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmox

Eğitimci / İstanbul

Alt 18-05-2009 #7
"GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN" bu ifadeyi yıllar önce bir arkadaşım iguala benzeri bir hayvanın patlak gözünü kullanarak yapmıştı.

Madem ki arkada kalacak bir şey var ve arkada kalmayacak şey göz ise bunu ikame etmeli ve bu ikamenin ise ancak güvenlik kamerası olduğunun anlatılması gerekir.

Bu hazır görselle olacak iş değil bu bir. Yani görsel olaya uymamış. Logonun duruşu çok saçma. ELEKTRONİK- NİSAN- GÜVENLİK VE UYDU SİSTEMLERİ... diye okuyorum. NİSAN elektronik ya da güvenlik sistemleri şeklinde ayrıştırılmalı..

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN ifadesi ise eğer kullanılacaksa, ki bence çok klasik, daha tok gerekiyorsa benim yazdığım gibi büyük harflerle yazılmalı. Ve logoyu algılamalı görselden ziyade... Sarı renk beyaz zemin üzerinde cılız kalıyor bunu hep söylemişimdir. Alta siyah at farkı gör..
Bu mesajdan alıntı yap
kahramanozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kahramanozkan(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2009 #8
Resim bir film afişinde kullanılmış The Eye lisans ile ilgili bi problem olmasın dikkat et.
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 21-05-2009 #9
hoş bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 21-05-2009 #10
Resim bir film afişinde kullanılmış The Eye lisans ile ilgili bi problem olmasın dikkat et.
Aynı fikirdeyim.

Eğer bu yolda devam edecekseniz, bunun gibi bir manipülasyonu kendiniz oluşturmanız gerekir.

Afişin asılacağı yer sinemaya yakın bir yerlerdeyse filmin tekrar vizyona girebileceğini düşünebilir insanlar. nisan kamera görüntü sistemleri-afişim
Ki ben çok beğenmiştim bu filmi yine gelse, yine giderim. =)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları