Nizami Obje Aralığı

Corel Draw - Nizami Obje Aralığı ...

Nizami Obje Aralığı
GhoStRoCkeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GhoStRoCkeR

Desinatör / İstanbul

Nizami Obje Aralığı

Alt 08-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Bu Resimdeki Olayı Nasıl Yapabilirim ? Gördüğünüz Gibi Şekil Araları Eşit Değil ve Nizami Değil. Ben Bunu Nizami Olarak Elle Değilde Otomatik Olarak Yerleştirmek İstiyorum Bunu Nasıl Yapabılırım ? Yada Objenın Birtanesini Bir Dairenin İçine Nizami Şekilde Nasıl Yerleştiririm Bunu Söyleyebilecek BirisiVar mı ?

Illustratorde YapmayıBılen Varsa Oda Kabulumdur Ama Oncelık Corel OlursaSEvınırım

Nizami Obje Aralığı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar Bu Resimdeki Olayı Nasıl Yapabilirim ? Gördüğünüz Gibi Şekil Araları Eşit Değil ve Nizami Değil. Ben Bunu Nizami Olarak Elle Değilde Otomatik Olarak Yerleştirmek İstiyorum Bunu Nasıl Yapabılırım ? Yada Objenın Birtanesini Bir Dairenin İçine Nizami Şekilde Nasıl Yerleştiririm Bunu Söyleyebilecek BirisiVar mı ?

Illustratorde YapmayıBılen Varsa Oda Kabulumdur Ama Oncelık Corel OlursaSEvınırım

Nizami Obje Aralığı

Led Tools macro 'su ile bunun gibi ve bundan daha karmaşık şekillerin içine, objeleri çok rahat ve ölçekli olarak yerleştirebilirsin.
google 'den bir arama "Ledtools macro" diye ...
faydalı olması dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2011 #3
bu kadar basit şeyler iiçinde macro falan düşümeyin arkadaşalar. İlk olarak tekli spiral oluşturuz. Daha sonra dizilesini istediğimiz şekli oluşturuz. Blend yaparız ardından new path ile ilk yaptığımız spiral e yerleştiriz.
Bu mesajdan alıntı yap
GhoStRoCkeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GhoStRoCkeR

Desinatör / İstanbul

Alt 10-08-2011 #4
Led Tools macro 'su ile bunun gibi ve bundan daha karmaşık şekillerin içine, objeleri çok rahat ve ölçekli olarak yerleştirebilirsin.
google 'den bir arama "Ledtools macro" diye ...
faydalı olması dileğiyle...
Ah birde free versiyonu olsaydı Nizami Obje Aralığı teşekkürler yinede.

bu kadar basit şeyler iiçinde macro falan düşümeyin arkadaşalar. İlk olarak tekli spiral oluşturuz. Daha sonra dizilesini istediğimiz şekli oluşturuz. Blend yaparız ardından new path ile ilk yaptığımız spiral e yerleştiriz.

Bu şekilde olmuyor. Çünkü ilk objeyle son objenin açıları farklı. Bu yüzden blend yapıldığında farklı biçimlerde yerleştiriyor.
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2011 #5
iyideblend opsiyonda altta çıkan iki özelliği katif edip daha sonra sırayla yerleşecek olana nesneleride kendi içinde döndürürüseniz o aralığı kendisi otomatik ayarlar
Bu mesajdan alıntı yap