No tasarım...

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - No tasarım... Sponsorlu Bağlantılar Bir “İlk Önce Öncelikler” Projesi Tasarım kendi ile savaş içinde. Bize tasarımın sonuçları bulmak için olduğu öğretildi. Ama bu sonuçların başarıları oldukça dar bir açıyla yargılandı. Değerler mi ...

No tasarım...
baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

No tasarım...

Alt 23-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir “İlk Önce Öncelikler” Projesi

Tasarım kendi ile savaş içinde. Bize tasarımın sonuçları bulmak için olduğu öğretildi. Ama bu sonuçların başarıları oldukça dar bir açıyla yargılandı. Değerler mi değişti ki biz kendimizi çözdüklerimizden çok daha büyük sorunlar içinde bulduk?
Artık önceliklerin radikal şekilde değişme zamanı geldi. İnsanlık tarihinin en zorlu mücadelelirnden biriyle karşı karşıyayız. Bunlar gerçek hedefler; bizim sorun çözme yeteneklerimize layık, müdahalemize açık sorunlar. Ancak bu sorunlarla yüzleşecek olanların altında toplanacağı bir sembol yok. Sizi küresel yurttaşlığı temsil eden – dilden ve eskimiş klişelerden uzak – bir bayrak yaratmaya davet ediyoruz. Gurur ve bağlılık yaratacak bir sembol; bir çantada taşınacak, bir kapıda duracak ya da bir bayrak direğinde dalgalanacak. Gelişen bu hayati işbirliğine bağlı herkesin sahiplenebileceği bir sembol. Sizi dünyanın kaderinde bir rol oynayabilecek bir tasarım yapmaya davet ediyoruz.

Başvurular tanınmış bir grup tasarımcının oluşturduğu bir panel tarafından değerlendirilecek, Adbusters ve destekçi diğer yayın kurumlarında yayımlanacak. Kazanan bayrak, derhal üretime geçirelecek ve dünya vatandaşları için kullanıma sunulacak.

Son Başvuru Tarihi : 1 Kasım 2008.
Jüri Üyeleri: Jonathan Barnbrook, Michael Beirut, Vince Frost, Steven Heller, Kalle Lasn, Rick Poynor and Dmitri Siegel.
Katılım Koşulları: 668x414 pxl. Maksimum 800 kb olmak zorundadır. Buşvuru adlandırması “mailadresi_işinadı.jpg” biçiminde olmalıdır.

Başvuru Adresi: Submit Your Entry | Adbusters Culturejammer Headquarters
Adbusters Culturejammer Headquarters | Journal of the mental environment
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben bu tip birşey yolladım ama, sanıyorum çok standart a uygun değil, neyse birşeyler yapıp katılmış olmak da güzel diye düşündüm..

No tasarım...
Bu mesajdan alıntı yap

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 25-08-2008 #3
ellerine saglık kardes...
bende daha zaman var diye uzerinde calısmaya hic baslayamadım,bu aralar işlerim yogun...
yarın birgun baslyıp buraya atıcam inşallah.
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2008 #4
ellerine saglık kardes...
bende daha zaman var diye uzerinde calısmaya hic baslayamadım,bu aralar işlerim yogun...
yarın birgun baslyıp buraya atıcam inşallah.
merakla bekliyorum dostum No tasarım...

hehe başka katılan yok mu bu yarışmaya yahu? bence çok manalı bir yarışma aslında?
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 26-08-2008 #5
Aslında bu tip yarışmalara katılıp kendimizi geliştirmemiz gerekir.Derece yapıp yapamız fazla önemli değil.
Bu mesajdan alıntı yap

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 27-08-2008 #6
Aslında bu tip yarışmalara katılıp kendimizi geliştirmemiz gerekir.Derece yapıp yapamız fazla önemli değil.
bende sırf bu yuzden ekledim,inşallah daha fazla katılım olur...

Arkadaslar yapmıs oldugum logo daha gondermedim yarısmaya,öneri ve goruslerinizi alayım...

No tasarım...
No tasarım...

No tasarım...
No tasarım...
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 11-09-2008 #7
fırsat olsa bişiler yapıcamda :S iş güç boğuyor artık:S takip edicem çalışmaları ama
Bu mesajdan alıntı yap

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 12-09-2008 #8
fırsat olsa bişiler yapıcamda :S iş güç boğuyor artık:S takip edicem çalışmaları ama
logoyu begenmedin herhalde asidddd
Bu mesajdan alıntı yap
edaylagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edaylagrafik

Grafiker / Ankara

Alt 26-09-2008 #9
arkadaşlar ben bu yarışmaya katılmak istiyorum. araştırmamıda yaptım ama açıkcası tam olarak ne istendiği anlayamadım. benm bulduğum sayfalarda web sitesi yapılacak diye bişiler buldum. ödüller farklı bi arkadaşım başka bişi anlamış onda ödüller farklı bana tam olarak açıklayıcı bilgiyi bulabileceğim linki verirseniz sevinirim. baygölgenin verdiği link bende açılmadı. yardımcı olursnız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
tasarım