noisy kurumsal kimlik çalışmam

Deneme Çalışmalar - noisy kurumsal kimlik çalışmam ...

@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 28-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

logo sunumu
cepli dosya
antetli kağıt
kartvizit
takvim
zarf

arkadaşlar yeni yeni öğrenmeye çalıştığım kurumsal kimlik hakkında ilk çalışmalarımdan birini size sunuyorum lütfen yıkıcı değil yapıcı eleştirilerinizi esirgemeyin,şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

@l!

Grafiker / Konya

Alt 28-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi veya kötü yorumunuz yok mu arkadaşlar :S
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2011 #3
Ali merhaba, yorum bekliyorsun fakat yıkıcı olmasın diyorsun. Emin ol bu çalışmalardan sonra yıkıcı olmamak için yorum yapılmamıştır.

Yeni olmana, bazı şeyleri yeni öğrenme hevesini kırmamak için tek diyebileceğim kurumsal kimlik çalışmalarını, sunumlarını, renk & font seçimlerini ve uygulamalarına ağırlıklı olarak üzerine düşmen...Uzun bir yolun daha çok başlarındasın.. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

@l!

Grafiker / Konya

Alt 28-01-2011 #4
Ali merhaba, yorum bekliyorsun fakat yıkıcı olmasın diyorsun. Emin ol bu çalışmalardan sonra yıkıcı olmamak için yorum yapılmamıştır.

Yeni olmana, bazı şeyleri yeni öğrenme hevesini kırmamak için tek diyebileceğim kurumsal kimlik çalışmalarını, sunumlarını, renk & font seçimlerini ve uygulamalarına ağırlıklı olarak üzerine düşmen...Uzun bir yolun daha çok başlarındasın.. Kolay gelsin.
gösterdiğin anlayış için çok teşekkür ederim söylediğim gibi yeni yeni öğrenmeye başlıyorum bazı şeyleri o yüzden yıkıcı yorum yapmayın demiştim eksikleri ya da yanlış yaptığım yerleri gösterirseniz ben de hem sizin yorumlarınız hem de kendş çabalarımla bu işi öğrenirim.herkese kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
greenblue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

greenblue

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 28-01-2011 #5
bence gayet hoş aslında. yalnızca sondaki zarfı beğenmedim; efekt vermişsiniz ama o da diğerlerine uyumlu olarak düz olsaydı daha iyi olurdu. (bir de takvim görünmüyor). onun dışında ben beğendim emeğinize sağlık. daha da güzel çalışmalarınızı görmek dileğiyle.
Bu mesajdan alıntı yap

@l!

Grafiker / Konya

Alt 28-01-2011 #6
bence gayet hoş aslında. yalnızca sondaki zarfı beğenmedim; efekt vermişsiniz ama o da diğerlerine uyumlu olarak düz olsaydı daha iyi olurdu. (bir de takvim görünmüyor). onun dışında ben beğendim emeğinize sağlık. daha da güzel çalışmalarınızı görmek dileğiyle.
yorumun için teşekkürler greenblue ,orda zarfta hareket katmaya çalıştım aslında,takvimin görünmesi lazım farklı tarayıcılarda denerseniz görebilirsiniz.devam edecek paylaşımlarım mükemmeli yakalayana kadar noisy kurumsal kimlik çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
bicirdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bicirdi

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-02-2011 #7
meraba bende basım yayım ogrencısıyım ve aynen sızın yaptıgınız işleri bende fınal olarak sundum.. ve sadece ogrendıgım bılgılere dayanarak ve gorsel zevkıme dayanarak konusabılırım ve bnce yaptıgın pencerelı zarfın cıddıyetsız gıbı geldı bana sanki bir şirkete yakışmayacak tarzda gibi ve font tercıhın bence cok farklı olmalıydı bende bu işin başındayım hevesının kırılmasını ıstemedıgını anlıyabılıorum ama bu yorumlarla ınsan iyiyi bulabılıo hocalarıma dayanarak konusuorum iyi çalışmalar başarılar dılerım...
Bu mesajdan alıntı yap

@l!

Grafiker / Konya

Alt 03-02-2011 #8
meraba bende basım yayım ogrencısıyım ve aynen sızın yaptıgınız işleri bende fınal olarak sundum.. ve sadece ogrendıgım bılgılere dayanarak ve gorsel zevkıme dayanarak konusabılırım ve bnce yaptıgın pencerelı zarfın cıddıyetsız gıbı geldı bana sanki bir şirkete yakışmayacak tarzda gibi ve font tercıhın bence cok farklı olmalıydı bende bu işin başındayım hevesının kırılmasını ıstemedıgını anlıyabılıorum ama bu yorumlarla ınsan iyiyi bulabılıo hocalarıma dayanarak konusuorum iyi çalışmalar başarılar dılerım...
arkadaşım ben de anlıyorum seni ama zarf a hareket katmaya çalıştığım için böyle yaptım yorumun için sağol yine de.
Bu mesajdan alıntı yap
TheKingLeon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TheKingLeon

Webmaster / Mersin

Alt 03-02-2011 #9
Hocam bana sorarsan hic elleme cok güzel olmus hepsi, zarftaki efekt haric.
Bu mesajdan alıntı yap

@l!

Grafiker / Konya

Alt 06-02-2011 #10
Hocam bana sorarsan hic elleme cok güzel olmus hepsi, zarftaki efekt haric.
teşekkürler thekingleon anlaşılan zarfa efekt vermem olmamış düzelttim hemen noisy kurumsal kimlik çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları