nokia c3-01/x3-02 sizce hangisi?

Graficafe - nokia c3-01/x3-02 sizce hangisi? ...

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar eşime telefon almak istiyorum hem tuş takımı nevcut hemde güzel bir telefon olsun istiyorum eşim x3-02 yi beğendi ama biraz elde kayboluyor gibi ama tam bayan işi c3-01 ise daha ağır ve elde daha dolgun duruyor bildiğim kadarı ile aynı işletim sistemini kullanıyorlar 1-2 detay dışında sistemleri aynı kulanım olarakta rahat birde size danışmak istedim yakından takip edenler var ise fikirlerini almak isterim tabi farklı tavsiyelerinide..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 11-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar eşime telefon almak istiyorum hem tuş takımı nevcut hemde güzel bir telefon olsun istiyorum eşim x3-02 yi beğendi ama biraz elde kayboluyor gibi ama tam bayan işi c3-01 ise daha ağır ve elde daha dolgun duruyor bildiğim kadarı ile aynı işletim sistemini kullanıyorlar 1-2 detay dışında sistemleri aynı kulanım olarakta rahat birde size danışmak istedim yakından takip edenler var ise fikirlerini almak isterim tabi farklı tavsiyelerinide..
internetten artılarını eksilerini bir araştır x3 hakkında çok şikayet var haberin olsun c3 ü ise incelemedim daha
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2011 #3
internetten artılarını eksilerini bir araştır x3 hakkında çok şikayet var haberin olsun c3 ü ise incelemedim daha
2 haftadır araştırıyorum almışken sakata gelmiyelim diye yorumların çoğunu okudum x3-02 ile ilgili ama c3 ü henüz incelemedim dün bir müşterimin elinde gördüm 2 haftadır kullanıyormuş memnunum dedi bu hafta sonunuda onu incelemeye alarak geçirecez anlaşılan nokia c3-01/x3-02 sizce hangisi?
Bu mesajdan alıntı yap
lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2011 #4
bir bayan olarak tercihim c3 tür nokia c3-01/x3-02 sizce hangisi? Bende telefon alıcam yeterince araştırdım...
Bu mesajdan alıntı yap
Soner Akay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner Akay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-03-2011 #5
c3 baya tercih ediliyor
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2011 #6
bir bayan olarak tercihim c3 tür nokia c3-01/x3-02 sizce hangisi? Bende telefon alıcam yeterince araştırdım...
c3 baya tercih ediliyor
teşekkürler.. araştıralım bakalım almak istiyenlerede faydamız olur elbet
Bu mesajdan alıntı yap