Nokta, Nokta ve Nokta.... nasıl yaparım?

Vektörel - Nokta, Nokta ve Nokta.... nasıl yaparım? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Arkadaşlar resimdeki gibi büyüyüp küçülen noktalardan oluşan bir lak filmi yapmam gerek. Hatta aynısını yapacağım. Tek tek nokta koymayacağım sanırım, nasıl olduğunu bilen biri anlatabilirse çok sevinirim.:sadsmile:...

kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Arkadaşlar resimdeki gibi büyüyüp küçülen noktalardan oluşan bir lak filmi yapmam gerek. Hatta aynısını yapacağım.

Tek tek nokta koymayacağım sanırım, nasıl olduğunu bilen biri anlatabilirse çok sevinirim.:sadsmile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resmi photoshopta ilk önce mode-grayscale daha sonra bitmap yap. Bitmap pencerisinde method da use-halftone sreeni seç. Ordan shape round yap. Frequency ve Angel değerlerini işin çözünürlüğüne göre ayarla.
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2012 #3
Teşekkür ederim cevabınız için ama bana vektörel lazım Nokta, Nokta ve Nokta.... nasıl yaparım?
Çünkü resim üzerinden bu şekilde noktaya çevirmem gereken birkaç çalışma daha var...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-04-2012 #4
Kurbiş burada anlatımı var aynısını illustratorde de yapabilirsin eğer kullanıyorsun.

Polka yapımı Dersi. [Basit]

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2012 #5
Bu çook iyi.
İşin gerçeği adını bile bilmiyordum. Polka Nokta, Nokta ve Nokta.... nasıl yaparım?

Her ikinize de ayrı ayrı çook teşekkür ederim, hemen deniyorum Nokta, Nokta ve Nokta.... nasıl yaparım?

Freehand tercihimdi gerçi ama bu işin altından illüstratör yada corel çıkacağından emindim. Umarım yapabilirim.

Tekrardan çook sağolun...
Bu mesajdan alıntı yap
cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2012 #6
Coreldrawda da şöyle.
mode grayscale, bitmap/color tranform/halftone. Burdaki değerlerle istediğin sonucu elde edersin. Başka bir programda bilmiyorum. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2012 #7
Çook teşekkür ederim gerçekten... Nokta, Nokta ve Nokta.... nasıl yaparım?
Hayat kurtaran yardımlarınız oldu Nokta, Nokta ve Nokta.... nasıl yaparım?
Sağolun...
Bu mesajdan alıntı yap