normal folyo ile araç kaplama

Araç Giydirme - normal folyo ile araç kaplama Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bildiniz gibi araç giydirmede cast folyo kullanılıyo ama malesef ucuz fiyat için normal folyoda kullanılıyo benim sizden ricam normal folyo ile araç kaplamanın kolay bir yöntemi warmı ...

janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bildiniz gibi araç giydirmede cast folyo kullanılıyo ama malesef ucuz fiyat için normal folyoda kullanılıyo

benim sizden ricam normal folyo ile araç kaplamanın kolay bir yöntemi warmı bunu paylasırsanız sewinirim herkese kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

abdullah005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullah005

Grafiker / Tokat

araç kaplama

Alt 14-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sana tavsiyem arkadaşım ısıtıcıyı tanından ayırma normal folyonun esneme payı fazla olmadığından sana çok faydası olur...+kenarları hemen kalkmasın diede yapıştırıcı sürmeyi unutma normal folyo tez kendini bırakıyor...kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 15-01-2009 #3
kaplanacak yüzey temiz olsun

ısıtıcı yanında olsun

normal bildiğin gibi uygulamanı yap

biz herhangi bir sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik_Ersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik_Ersin

Baskıcı / Balıkesir

Alt 16-01-2009 #4
normal folyoya da çok ısıtıcı ile müdahele etme yapışkan özelliğini yitirebilir.ama yinede yanından ayrma.
Bu mesajdan alıntı yap
janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-01-2009 #5
normal folyoya da çok ısıtıcı ile müdahele etme yapışkan özelliğini yitirebilir.ama yinede yanından ayrma.
peki yapışkan özellini kaybettiğinde tekrar yapıştırmak için bir yöntem warmı
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #6
normal folyo ile araç kaplıyacaksan 1 kural bence 3 gün folyoyou kurut ki çabuk kalkmasın içindeki solvent uçtuğu zamn çok daha etkili oluyo
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet sarıoğulları isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet sarıoğulları

Grafiker / Çanakkale

Alt 08-03-2009 #7
normal folyo ile araç kaplıyacaksan 1 kural bence 3 gün folyoyou kurut ki çabuk kalkmasın içindeki solvent uçtuğu zamn çok daha etkili oluyo

kesinlikle fikre ve tarza katılıyorum tek çözüm bu...
Bu mesajdan alıntı yap
ibosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibosa(36)

Grafiker / Mardin

Alt 12-03-2009 #8
arkadaşım normal folyo ile aracı kaplayabilirsin ancak folyoyu fazla gerdirmemeliisin zamanla kırılma oluyor bu başıma bir kere geldi dah a gelmedi çok şükür
Bu mesajdan alıntı yap
deahtangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deahtangel(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2009 #9
normal folyo kullanacağım demişsin aracın kasası düz mü oluklu mu? oluklu araca düz folyo uygularsan yandığının resmidir müşterin illede ucuz istiyorsa ya da 1-2 ay reklamı kullanıp söküp atacaksa durumu açıklayıp kullanmanda elbette bir sakınca yok ama sana tavsiyem
oluklu araçsa sakın sakın normal folyo kullanma iyice araştırmadan cast bile yerine göre laminasyon ister biliyorsun arkadaşlar ısıtıcıdan bahsetmiş doğrudur fakat bunu her araç kaplamada kullanmalısın yoksa hertarafı kabarcık yapar normal folyo ile araç kaplama düz folyoyla alakası yok yani fönü kullanman şart normal folyo ile araç kaplama ama müşterinle sıkıntıya girmek istemiyorsan olması gerektiği gibi yap adam hem kaliteli hem ucuz istiyorsada yapma yolla gitsin normal folyo ile araç kaplama ben bayanım ama araç kaplama işiyle 4 yıldır uğraşıyorum tabiki düz kasada sadece normal folyo ile araç kaplama saygılar kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arac, folyo, ile, kaplama, normal