ntvspor arkaplanı nasıl yaparım?

After Effects - ntvspor arkaplanı nasıl yaparım? ...

ultrAordu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ultrAordu

Webmaster / Ordu

Alt 22-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ntvspor daprogramlar esnasında arkaplanda büyüyen ve hareketli çizgiler oluyor onları yapan plugin in adı nedir yada haır videomudur hazır videoları nerden indirebilirim acaba... birde küp yapımı nasıl oluyor acaba yardım edebilirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ntv hazır video kullanmıyor. onlar 3d render ile desteklenen after effects işleri.
ek olarak fractal noise, 3d stroke, sapphire plug-in'leri falan var.
Bu mesajdan alıntı yap
Aldarion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aldarion

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-04-2010 #3
AE'de küb yapmak için 6 tane solidin 3d layer özelliğini açman gerek. Sonra nasıl 6 tane kartondan küb yapıyorsan bunları da o şekilde birleştireceksin. Bunların hepsini seçip ctrl+shift+c yaparsan pre-comp oluştur. Oluşan pre-comp'unda 3d layer özelliğini aç. Şimdi elinde, yaptığın kübün resmini gösteren fotoğraf şeklinde bir yüzey oluşmalı. Yapman gereken bir şey kaldı. Layer'a motion blur, 3d layer vs. verdiğin yerde güneş gibi bir şekil var. O şekli de aktif edersen tamamdır ntvspor arkaplanı nasıl yaparım?

Biraz karışık oldu sanırım. Anlamadıysan görsel hazırlayabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
ultrAordu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ultrAordu

Webmaster / Ordu

Alt 26-04-2010 #4
telekkür ederim anlama değil denedim oldu sağolasın ntvspor arkaplanı nasıl yaparım? küp olayını hallettikte aklım ntvsporun bg sinde kaldı ntvspor arkaplanı nasıl yaparım?
Bu mesajdan alıntı yap
Aldarion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aldarion

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-04-2010 #5
Ben anlatırken baya yoruldum açıkçası ntvspor arkaplanı nasıl yaparım? işin görüldüyse ne mutlu bana ntvspor arkaplanı nasıl yaparım?
Bu mesajdan alıntı yap