Nurka Emlak Tabela Çalışmaları

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Nurka Emlak Tabela Çalışmaları Sponsorlu Bağlantılar Siyah zeminli olan çalışmayı beğendiler arkadaşlar ama sizin yorumlarınızıda almak istedim....

SERAP BİRCAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SERAP BİRCAN

Grafiker / Konya

Alt 15-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Siyah zeminli olan çalışmayı beğendiler arkadaşlar ama sizin yorumlarınızıda almak istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 15-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendi görüşüm olarak biraz basit olmuş gibi.Yanlış anlamayın sakin.Diğer çalışmalarınız bu çalışmaya göre biraz daha basit olmuş.Grafiksel olarak bir çalışma yok yani.Arkaplandaki evler hiç belli olmuyor.Verilen kontürler çok fazla.Emeğe saygı diyip elinize sağlık diyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

SERAP BİRCAN

Grafiker / Konya

Alt 15-05-2009 #3
Tşkler vakit ayırıp incelediğiniz için yorumlarınızı dikkate alıcam.
Bu mesajdan alıntı yap
onerim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onerim

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2009 #4
Kurumsal olarak emlak işi yapanların çalışmalarını inceleyin. Size bu konuda daha iyi yol göstereceklerdir. Emlakçının yazısı kolay okunur ve az renklidir. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
illustrasyonist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

illustrasyonist(42)

Ressam / İzmir

Alt 20-05-2009 #5
Arkadaşların dediği gibi kontürler çok fazla.Bu arada emlakçılar arkadaşların dediği gibi yazısı kolay okunan ve az renkli tabela isterler. Ve haricinde genelde bağlı oldukları kurumun logosunu isterler.14 yıllık grafikerim daha bir emlakçının farklı birşey istediğini görmedim.İlla bu çalışmalara yorum yapacaksam; Alttaki aslında amacına uygun.Üstteki alttakine nazaran daha iyi.
Bu mesajdan alıntı yap

SERAP BİRCAN

Grafiker / Konya

Alt 21-05-2009 #6
tşkler bilgileriniz ve yorumlarınız için
Bu mesajdan alıntı yap
dejavu1671 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dejavu1671

Grafiker / Kayseri

Alt 31-05-2009 #7
2 side hos olmus ama siyah daha etkileyici ilk yorum yazan arkadas basit demiş ama bence müşterisine gore yapılmıs bi calısma yani 10 liralık müşteriye 10 liralık calısma yapılır 100 liralıga 100 bu mantıkla bakıldıgı zaman iii bence güzel olmus
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2009 #8
2 side hos olmus ama siyah daha etkileyici ilk yorum yazan arkadas basit demiş ama bence müşterisine gore yapılmıs bi calısma yani 10 liralık müşteriye 10 liralık calısma yapılır 100 liralıga 100 bu mantıkla bakıldıgı zaman iii bence güzel olmus
sana katılmıyorum müşterinin 10 lirası 100 lirası yoktur bence bir grafdiker herşeyi kendi için yapar ve önce kendisi sever
serap hanım bu arada şu emboss sevdanızındsan bazı çalışmalarda feragat edin her çalışmöaya yakışmıyo emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap