nVIDIA Gelato render

3D Studio Max - nVIDIA Gelato render ...

Cevapla
nVIDIA Gelato render
senem sevtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senem sevtap

Grafiker / Ankara

Standart

nVIDIA Gelato render

Alt 20-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Nvidia gelato render sistemi sadece nvidia ekran kartları için geçerlidir.

Tanıtım:NVIDIA Gelato, filmcilik ve diğer high-end uygulamalar için güzel resimler oluşturmak için dizayn edilmiş software rendering sistemlerinde önemli bir aşama.
NVIDIA Quadro FX® profesyonel grafik donanımı ile hızlanan yazılım, resimleri bugüne kadar görülmemiş hızlarda render ediyor. Film ve TV profesyonellerinin günümüzdeki tüm isteklerine uygun özellikler sunan Gelato, hem esnek ve genişlemeye uygun mimarisi ile var olan prodüksiyon hattına kolayca entegre edilebiliyor, hem de geleceğin gereksinimlerini bugünden karşılıyor.

Gelato’nun dizaynındaki temel prensipler şu şekildeydi: NAB 2004 Millimeter Pick Hit Award

* Render işlemini yeni ve devrimsel, programlanabilir grafik donanmı üzerinden hızlandırmak. Bu sayede, grafik donanım performanslarında meşhur 'Moore Kanunu'na göre beklenebilecek doğal performans artışlarının yanı sıra, ışıklandırma, gölgelendirme ve final rendering işlemlerinin interaktif önizlenmesini sağlamak.
* Resim kalitesinden sıfır ödün, stabilite, güç, programlanabilirlik, esneklik ve en yüksek kalite film rendering sisteminden beklenebilecek diğer avantajlar. Özellikle, Gelato'nun grafik donanımını kullanmasının, rendering çıktı kalitesini azalt-ma-ması.

NVIDIA® Gelato® rendering software allows anyone with an NVIDIA GPU to create stunning images fast. A hardware-accelerated, non-real-time renderer, Gelato was originally designed for the creation of 3D visual effects and animation in feature films. But Gelato is a powerful tool for any number of industries, including film & broadcast, CAD, architecture, and print.
Gelato is a software program that leverages the NVIDIA GPU as a floating point math processor. This allows Gelato to render images faster than comparable renderers, but without the quality limitations traditionally associated with real-time graphics processing on the GPU.

If you require extra power in your 3D rendering pipeline, you can upgrade to Gelato Pro. With Gelato Pro you get the features required for production rendering:
* NVIDIA® Sorbetto™ interactive relighting technology
* DSO shadeops
* Network parallel rendering
* Multithreading
* Native 64-bit support
* Maintenance and support from NVIDIA's High-Quality-Rendering Team

Anahtar Özellikler

* Sinema Kalitesinde Resimler. Gelato, resim kalitesinden ödün vermez. Tam tersine; en güzel ve komplike sahnelerin en yüksek çözünürlüklerde render edilmesini sağlar.
* Yapıma Hazır. Gelato, yaygın kullanımdaki profesyonel grafik donanım üniteleri ile çalıştığından, var olan prodüksiyon hattına entegre bir dizayna sahip.
* İş Hattını Geleceğe Taşır. Gelato, donanım altyapısındaki değişiklik ve gelişmeleri otomatik olarak kullanır ve yönetir.
* Birinci Sınıf Destek. Dünyada

Arkadaşlar ben kurdum fakat ayarlarını beceremedim renderda siyah ekran çıkıyor.Renderda bişi gözükmüyor.

download linki

http://film.download.nvidia.com/NVID...inNT-2.2R1.exe

Alintidir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Tags
gelato, nvidia, render

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Microsoft Vista İşletim Sistemi Uyumlu Nvidia Sürücüleri! N/A5 Driver' lar 1 14-10-2012 09:53:16
Nvidia FX 5500 Ekran Kartı hengame Driver' lar 0 12-12-2008 11:02:02
Nvidia Forceware Driver 94.24 (Yeni N/A5 Driver' lar 6 07-07-2008 21:49:57
nVidia ForceWare Graphics Driver (Windows 2000/XP) 93.71 (11/02/2006) VolkanTEKiN Driver' lar 0 22-11-2007 11:54:14
Nvidia Forceware 162.18 Rx_Lose_xR Driver' lar 1 27-07-2007 14:50:36

Kapat
Şifremi Unuttum?