O an

Fotoğrafçılık - O an Sponsorlu Bağlantılar NTV ' deki "O an" gibi bir topic yapsak nasıl olur acaba diye düşündüm. İlk iş de benden gelsin dedim. Umarım fotoğrafla ilgilenen yeteri kadar kişi vardır bunca ...

O an
sharbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sharbone

Grafiker / İstanbul

O an

Alt 01-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

NTV ' deki "O an" gibi bir topic yapsak nasıl olur acaba diye düşündüm.
İlk iş de benden gelsin dedim. Umarım fotoğrafla ilgilenen yeteri kadar kişi vardır bunca üye arasında.

Bir fotoğrafımızı yükledikten sonra, ikincisini yüklemek için bir başkasını beklersek daha eğlenceli ve uzun soluklu bir topic olabilir belki. Tavsiye sadece.

O an

Belki yavruları, belki de kendisi için çöp poşetleri içerisinde yemek arayan bir dişi köpek, ve o poşetlerden sonra sıranın kendisine gelmemesi için kendisini korumaya almış, yine de tedirgin bir kedi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikersin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 03-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hocam güzel bir an yakalamışsınız, ben de fotoğrafla ilgileniyorum müsadenizle bir iki eleştiri yapayım, eğer crop yaptıysan yapmamış olman daha iyi olurdu eğer fotoğraf buysa kadrajı biraz daha uzak tutup köpeğin tamamını alsanız sanki daha iyi olurmuştu... yeni çalışmalarınızı da görmek dileğiyle...

http://www.grafikerler.net/01-fotogr...rim-t7944.html
bunlar da benim fotoğraf çalışmalarımdan bazıları...
Bu mesajdan alıntı yap
checomandante isimli Üye şimdilik offline konumundadır

checomandante

Grafiker / İzmir

Alt 04-01-2008 #3
çok güzel bende bir resim ekleyeyim. Altınolukta park kenarında sıcaktan bunalan bir kız çocuğu parkın çindeki fiıskiye ile oynuyor. Oan herşeyden ve herkesten uzak farklı bir dünyanın kapılarını açıyor adeta kendineO an
Bu mesajdan alıntı yap

grafikersin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-01-2008 #4
güzel bir an yakalamışsınız, tebrik ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 04-01-2008 #5
Her 2 fotoğrafta çok hoş arkadaşlar paylaştığınız için sağolunO an Ben de yakalayabilirsem şık bir "o an" fotoğrafı hemen ekleyeceğimO an
Bu mesajdan alıntı yap
sertmen23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertmen23

Hiç Biri / Elazığ

Alt 04-01-2008 #6
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

grafikersin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-01-2008 #7
O an
Bu mesajdan alıntı yap
checomandante isimli Üye şimdilik offline konumundadır

checomandante

Grafiker / İzmir

Alt 04-01-2008 #8
Karşıdan Karşıya geçmeye çalışırken ayağı su mazgalına kaçan bir kız öğrenci ona yardım için gelen öğretmen ve vatndaşlar ve akıp giden trafik. İşte o an kızın yaşadığı korku ve çevresindeki insanların telaşlı hareketleri onu biraz da olsa utandırıyor. olay daha sonra itfaiyenin gelmesi ile sona ererken kızın ürkek ve utangaç bakışları objektifime takıldı.
O an
Bu mesajdan alıntı yap
Red-Blooded isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Red-Blooded

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12-01-2008 #9
O an

Yer Kırklareli Evrencik Köyü... Köyün en büyük geçim kaynağı mangal kömürü üretimi... Fotoğrafta bulunan bu küçük dağ aslında mangal kömürü ocağı... İçin için yanıyor... Ocağın sahibi ise gece kalkmış, ocağın gerekli bakımını yapıyor dumanlar arasında...
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 13-01-2008 #10
fotoğraflarınız içinde bu eklediğiniz fotoğraf dikkatimi çekmişti zaten Red-Blooded
çok başarılı tebriklerO an
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
fotoraf o an

Kapat
Şifremi Unuttum?