Oba et ve et ürünleri

Logo Tasarımları - Oba et ve et ürünleri Sponsorlu Bağlantılar...

Oba et ve et ürünleri
miskin_efendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miskin_efendi

Hiç Biri / Kayseri

Dosya16

Oba et ve et ürünleri

Alt 26-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Oba et ve et ürünleri
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çizimler çok kötü maalesef ineğin kulakları birbirinden farklı olmuş bir küpeye hiç gerek yok arkadaki dağ ve güneş çizimlerini kaldır bence illa inek silüeti olacaksa bence yeniden çiz son olarak ve de en önemlisi oba yazısı çok arka planda kalmış amblem daha ön planda eline sağlık

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
karaböcek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karaböcek(29)

Hiç Biri / Samsun

Alt 26-03-2010 #3
çok daha iyisi yapılabilir
Bu mesajdan alıntı yap

miskin_efendi

Hiç Biri / Kayseri

Alt 26-03-2010 #4
Sevgili Martin yorumların için sağol. İlk öncelikle şunu söyleyim bu logo sahibi küçük bi kasap. Dağ ve güneşi konsepte uygun olması açısından koydum. Adı üstünde "oba" inek demiyor. Kulağındaki küpe müşteri memnuyineti kulağımızda küpe gibisinden düşündüm. İneğe perspektif vererek biraz daha canlı dinamik, neşeli bi görüntü oluşturmaya çalıştım, girişmcinin genç olduğunu düşünerek. Perspektif uygulamak istediğimden olsa gerek sağ kulağın değişik olmasının bu kadar itici olduğunu düşünememişim.Sol kulakla bi uyum içinde olması hoş olurduu. Çizime gelince fareyle ve uzun süre bilgyr başında kalmayla bu kadar yapabildim. Oba et ve et ürünleri saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-03-2010 #5
Sevgili Martin yorumların için sağol. İlk öncelikle şunu söyleyim bu logo sahibi küçük bi kasap. Dağ ve güneşi konsepte uygun olması açısından koydum. Adı üstünde "oba" inek demiyor. Kulağındaki küpe müşteri memnuyineti kulağımızda küpe gibisinden düşündüm. İneğe perspektif vererek biraz daha canlı dinamik, neşeli bi görüntü oluşturmaya çalıştım, girişmcinin genç olduğunu düşünerek. Perspektif uygulamak istediğimden olsa gerek sağ kulağın değişik olmasının bu kadar itici olduğunu düşünememişim.Sol kulakla bi uyum içinde olması hoş olurduu. Çizime gelince fareyle ve uzun süre bilgyr başında kalmayla bu kadar yapabildim. Oba et ve et ürünleri saygılar
Eline emeğine sağlık arkadaşım evet adı üstünde oba diyor inek değil o zaman sadece oba resmi koysaydın ineğe ne gerek vardı (senin düşüncene göre). Size çalışmaya hayatınızda başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

miskin_efendi

Hiç Biri / Kayseri

Alt 26-03-2010 #6
Biraz dikkatli bakılsa "oba" kavramını oluşturan ana unsurları görmek mümkün. Logonun genel şekli oba çadırına benziyor. Oba da yaşan insanların doğayla ve hayvancılıkla iç içe oldukları malum. Sağol.
Bu mesajdan alıntı yap
mmm_m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmm_m

Grafiker / İzmir

Alt 26-03-2010 #7
inek başı zayıf ve güçsüz oncelikle ona bıraz daha yogunlaşman daha iyi olur, küpe (demek istediğin guzel ama logoda bunlara gerek yok dıye dusunuyorum) gereksiz teferruata hiç girm, et ve et ürünleri font secimi daha güçlü bir karekter olabilir..

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 27-03-2010 #8
Zeminin çizminde hata var,inek figürünün çiziminde hata var,amblem logotype'i yutmuş.
Diğer husus,logo çizmekten ziyade adeta bir ressam gibi çizim yapmışsınız.Daha sembolik çalışmanızı öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
ilter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilter

Grafiker / Konya

Alt 27-03-2010 #9
sübliminal mi yapmaya çalıştın Oba et ve et ürünleri
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2010 #10
daha güzel şeyler yapılabilir...