Obbo, Ada Müzik, Ceyo, ECA, Gzoptik, Yavuz Alüminyum, Özlem Ozalit, YA, Kare Karo...

Deneme Çalışmalar - Obbo, Ada Müzik, Ceyo, ECA, Gzoptik, Yavuz Alüminyum, Özlem Ozalit, YA, Kare Karo... ...

Obbo, Ada Müzik, Ceyo, ECA, Gzoptik, Yavuz Alüminyum, Özlem Ozalit, YA, Kare Karo...
arzuesmeray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arzuesmeray

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 08-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

buda logo çalışmalarım.. umarım eleştirilerinizi esirgemezsiniz...:roflObbo, Ada Müzik, Ceyo, ECA, Gzoptik, Yavuz Alüminyum, Özlem Ozalit, YA, Kare Karo...IMG]http://img97.imageshack.us/img97/149/logolar.jpg[/IMG]

arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar başkadım çalışmalarım hakkında eleştirisi olan yok mu yaww
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 09-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yapılacak bır elestırı yok ama senın cok uzun bır yolun var...
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 09-10-2009 #3
Sonuçta birşeyler yapıp emek harcanan bir şey kendi çapında güzel olabilir başarılar daha güzel çalışmalar görmek dileğiyle
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2009 #4
Logolarınızda efekt kullanmaktan kaçınmalısınız; harflerin üstünde oynama yapmak gerçekten güzel sonuçlar ortaya çıkartabiliyor ancak ana düşünce okunurluluğu asla zorlaştırmamak olmalı... Sadece çalışma amaçlı bile olsa logolarınızın çok büyük ve çok küçük basılabileceğini düşünerek hareket edin. Hatta siyah beyaz bile basılabilir o zaman "bu logo nasıl durur acaba?" diye diye her şekilde düşünmelisiniz.ECA ve OBBO ümit vaadediyor. Kolay gelsin; ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
arzuesmeray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arzuesmeray

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 10-10-2009 #5
teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız önemli idi dedim ya uzuun biaradan soora tekrar başladım malum hatırlamak yeni öörenmekten daa zorObbo, Ada Müzik, Ceyo, ECA, Gzoptik, Yavuz Alüminyum, Özlem Ozalit, YA, Kare Karo...
Bu mesajdan alıntı yap