Obje Modelleme

3D Studio Max - Obje Modelleme ...

Obje Modelleme
leone1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leone1907

Webmaster / İstanbul

Obje Modelleme

Alt 12-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Obje Modelleme

Obje Modelleme

Obje Modelleme

Obje Modelleme

Obje Modelleme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerine sağlık güzel çalışmalar lakin düdükte biraz orantısızlık var gibi geldi bana ...
Bu mesajdan alıntı yap

leone1907

Webmaster / İstanbul

Alt 13-03-2012 #3
Ellerine sağlık güzel çalışmalar lakin düdükte biraz orantısızlık var gibi geldi bana ...
teşekkür ederim.
biraz değil baya var, köpek standart boyutta düdük büyük boyutta olarak kurguladım Obje Modelleme hayal ürünü bir sahne.
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 14-03-2012 #4
gitarın kaplaması hariç, diğerleri iyi olmuş.

sürekli çalışarak daha başarılı işler çıkarabilir gibi görünüyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-03-2012 #5
Eline sağlık ben beğendim hepsini...

devam devam.. üretelim arkadaşlar he he Obje Modelleme)
Bu mesajdan alıntı yap
vulturemess isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vulturemess

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 14-03-2012 #6
Obje Modelleme
Eline sağlık hepsi güzel olmuş, sadece şu resimde aklıma direk şey geldi, hani bi fil resmi varya ayakları karmakarışık kaç tane ayağı var, dikkat sorusu. Buda onun gibi olmuş. Acaba dik mi yoksa yatay şekilde duruyor diye. Sanırım gölgelerinde problem var o yüzden sapına doğru gelince yatay bi görünümü var Bıçağın ucuna doğru gidince dik gibi gözüküyor. Umarım anlatabilmişimdir Obje Modelleme
Bu mesajdan alıntı yap

leone1907

Webmaster / İstanbul

Alt 14-03-2012 #7
Eline sağlık hepsi güzel olmuş, sadece şu resimde aklıma direk şey geldi, hani bi fil resmi varya ayakları karmakarışık kaç tane ayağı var, dikkat sorusu. Buda onun gibi olmuş. Acaba dik mi yoksa yatay şekilde duruyor diye. Sanırım gölgelerinde problem var o yüzden sapına doğru gelince yatay bi görünümü var Bıçağın ucuna doğru gidince dik gibi gözüküyor. Umarım anlatabilmişimdir Obje Modelleme
doğrudur, ilk zamanlarım olduğu için elimde fazla kaplama ve bilgi yoktu tezgahı baştan savma yaptım Obje Modelleme yansıma açılarını da ters vermiş olabilirim.

gitar kaplaması da aynı şekilde,kaplama ayarını özenmeden yapmıştım.
Bu mesajdan alıntı yap
vulturemess isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vulturemess

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 14-03-2012 #8
doğrudur, ilk zamanlarım olduğu için elimde fazla kaplama ve bilgi yoktu tezgahı baştan savma yaptım Obje Modelleme yansıma açılarını da ters vermiş olabilirim.

gitar kaplaması da aynı şekilde,kaplama ayarını özenmeden yapmıştım.
ama eline sağlık gerçekten güzel hepsi. Ama cidden bıçaklı olan fotoğrafa bakınca direk aklıma mantık ( algılayıcılık ) soruları aklıma geliyo. Obje Modelleme
Bu mesajdan alıntı yap
escorpiao isimli Üye şimdilik offline konumundadır

escorpiao

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-04-2012 #9
gitarın üst kısmı görünürlerde yok sanırım orayla uraşmadın genel olarak fena değil daha güzel işler çıkacaktır eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

leone1907

Webmaster / İstanbul

Alt 10-04-2012 #10
yeni bir model daha

Obje Modelleme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları