objektif temizliği

Fotoğraf Makineleri ve Donanımları - objektif temizliği ...

objektif temizliği
korjan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korjan

Hiç Biri / Çorum

objektif temizliği

Alt 22-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler ben fotoğrafcılığa yenı başlamış birisi olarak fujifilm s1600 olan makınamda bazen görüntünün bozuldugunu goruyorum önceden bicimlendiriyordum düzeliyordu ama artık eskısı gıbı olmamaya başladı bende objektifinde bir sorun olabıleceğini düşündüm. Yanlış birşey yapmayım dedim size sorayım dedim, arkadaşım pamukla temizle objektifi dedi ama işi bilenine soracaksın objektif temizliği. şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir ara bende ilgilenmiştim makinelerle, hava pompası denen bir alet var üflüyor. Bundan birtane edinmen makinen için iyi olur, çizmeden temizliğini yapabilirsin. Sensör için keçe uçlu fırçalar var fakat dikkatli kullanılmalıdır. Sana tavsiyem servisine göndermen objektif temizliği keyifli günler dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap