Objeyi çevirirken corel x5 kapanıyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Objeyi çevirirken corel x5 kapanıyor ...

cmdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cmdmr

Eğitimci / Ankara

Alt 14-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba corel x5 kullanıyorum.Objelerin üzerine gelip çift tıkkklayıp çevirdiğimde corel tıkanıyor hata çıkarıp kapanıyor neden olabilir .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar merhaba corel x5 kullanıyorum.Objelerin üzerine gelip çift tıkkklayıp çevirdiğimde corel tıkanıyor hata çıkarıp kapanıyor neden olabilir .

coreli kapatıp tekrar çalıştırın açılırken F8 tuşuna basın fabrika ayarlarına geri döndürün fikrimce düzelmiş olması gerekir.!

şimdiden kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-02-2011 #3
Ayarları sıfırlamayı son çözüm olarak düşünürüm ben o yüzden çalışmanızı yeni açtığınız bir sayfaya kopyalayıp bir de orada deneyin derim. Sayfada problem olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

cmdmr

Eğitimci / Ankara

Alt 14-02-2011 #4
Aslında formatı yeni attım pc ye ama atmadan öncede aynı hatayı veriyodu.Çalışmanın en heyecanlı yerinde pat objeyi çevirirken pat diye kapanıyor.mesela service pack kuramıyorum format atmadan öncede olmuyordu.Acaba onunlamı alakalı
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Alt 14-02-2011 #5
aynı sorun bendede vardı service pak 2 ise yamasını kur corel15 her işletim sistemi için yamalarını üretti uyuşmazlıklar ortadan kalkar
Bu mesajdan alıntı yap

cmdmr

Eğitimci / Ankara

Alt 15-02-2011 #6
Hocam yama dediğin service pack değilmi zaten ben service pack 1 ve 2 yi de yükleyemiyorum hata veriyor tam yüklenirken kapanıyor.Yani sorun bununla alakalımı tam olarak anlamadım
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Dosya19
Alt 16-02-2011 #7
Hocam yama dediğin service pack değilmi zaten ben service pack 1 ve 2 yi de yükleyemiyorum hata veriyor tam yüklenirken kapanıyor.Yani sorun bununla alakalımı tam olarak anlamadım

mesajımda belirttiğim gibi;

coreli kapatıp tekrar çalıştırın açılırken F8 tuşuna basın fabrika ayarlarına geri döndürün fikrimce düzelmiş olması gerekir.!

bu aşamada kontrol edin sorunun giderilip giderilmediğini ve giderilmişse SP1 ve SP2 yi mutlaka yükleyin şimdiden kolay gelsin....
Bu mesajdan alıntı yap

cmdmr

Eğitimci / Ankara

Alt 16-02-2011 #8
Hocam olmuyor hata yazıyor çarpı işareti geliyor sonra yükleme ttamamlanamadı diyor ve altta 20000 sayısı çıkıyor anlamıyorum neden oluyor
Bu mesajdan alıntı yap