odam mobilya poşet tasarımım

Ambalaj Tasarımı - odam mobilya poşet tasarımım ...

dilekuludag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilekuludag

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk el geçme poşet tasarımım sizce nasıl Bursa poşetbaskıda çok gelişmiş olmadığı için pek dijital bişeyler yapamıyoruz mesela resim baskı yapılamıyor ..eleştirilerinizi bekliyorum.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 07-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şimdi anlamadim, sen poşet tasarimimi yaptin yoksa logo tasarimi mi ?
Bu mesajdan alıntı yap

dilekuludag

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2008 #3
odam mobilya için biseyler istediler bende böyle yaptım onlarda 2 nmarayı beyendiler.
Bu mesajdan alıntı yap
turko07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turko07

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 07-09-2008 #4
2. ve 5. çalışma olabilir die düşünüorum.fakat 5.de renk tonlarıda olmak üzere biraz daha yoğunlaşırsanız iyi bi çalışma çıkacak sanırım..

güzel çalışmalar dileğiyle
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-09-2008 #5
odam mobilya için biseyler istediler bende böyle yaptım onlarda 2 nmarayı beyendiler.
Sanırım odam mobilyanın kurumsal kaygiları yok...
Poşete ihtiyacı oluyor. Poşeti yapan firma kafasına göre takiyor. Sonra, takvim yaptilaralım diyorlar başka bir matbaa kafasına göre takiliyor. odam mobilya poşet tasarımım
Bu tip sorunlara gelen cevaplarda, şu biçimde oluyor...
vakit yok, müsteri acil istedi,
paton yap dedi yaptım,
Bu mesajdan alıntı yap

dilekuludag

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2008 #6
bi logoları olsaydı o logoya bağlı kalarak bişeler çıkarırım.bana sadece isim verildi yaptım ben size sadece nasıl olmuş die soruyorum yoksa odam mobilyanın kurumsal kaygiları beni ilgilendirmez. ayrıca 2 nolu calısmayı beyendiler ve logoları olarakta onu kullanıyorlar..
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-09-2008 #7
Grafik tasarımcı, yeri geldiginde, is verenini yada müsterisini, doğrular doğrultusunda yönlendirebilecek yetilere sahip olmalı... Bu cümlem sizin çalısmanıza yorumdur.
Bir poşet üzerinde logo çalismak doğru bir yöntem degildir. Önce firmanin kurumsalını çalışıp sonrasında poşet tasarımını yapmanız doğru bir yöntem olurdu. Hemde poşet tasarımında daha iyi sonuçlara varmanızı sağlardı..
Bu mesajdan alıntı yap

dilekuludag

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2008 #8
eger bırgrafık ajası olsaydık tamam haklısınız ama bız grafık ajansı degılız..bunlarla ılgılenecek vaktımız yok.tabıkı musterılere bı kurumsal kımlık yaratmalarında yardımcı olmamız gerekıyor hatta yapmamız bunları bende bılıyorum.ama o ajanslarda oluyor artık.gelen musterının bılogosu yok ıse busekılde tasarımlar yapıyorum. beyenırse zaten onu dıger çalışmalarındada kullanıyor

ben klısecıyım genelde poset.jelatın.opp calısmaları yapıyoruz..bu calısma ıse basladıgımda daha ılk yaptıgım calısmadır teknıgı hakknda bı bılgım yokken yaptım.. grafık ajansı degılız derkenkı kastım sadece kendı fırmalarımız poset.jelatın.opp ısı ustune oldugu ıcın dısarıdan bır ıs alamıyoruz.Yanlıs anlasılmasın kurumsalkımlık takvım brosu...vb. tasarımlar lmıyoruz
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 07-09-2008 #9
eger bırgrafık ajası olsaydık tamam haklısınız ama bız grafık ajansı degılız..bunlarla ılgılenecek vaktımız yok.tabıkı musterılere bı kurumsal kımlık yaratmalarında yardımcı olmamız gerekıyor hatta yapmamız bunları bende bılıyorum.ama o ajanslarda oluyor artık.gelen musterının bılogosu yok ıse busekılde tasarımlar yapıyorum. beyenırse zaten onu dıger çalışmalarındada kullanıyor
nerede çalişiyorsunuz ? (ayni anda yazmişiz, dikkate almayabilirsiniz..)
Bu mesajdan alıntı yap

dilekuludag

Grafiker / Bursa

Alt 08-09-2008 #10
klişecide calısıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
mobilya, odam, poşet, tasarımım