odev icin logo lazım

Logo Tasarımları - odev icin logo lazım Sponsorlu Bağlantılar selam arqadaslar biz bir grup calısması yapıyoruz 4 er kısılık gruplar kuruk ve ogretmenımız bizden bir logo yapmamızı ıstedı siz yardım edebilirmısın grubumuzun ısmı (CARMA)...

odev icin logo lazım

odev icin logo lazım

Alt 17-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arqadaslar biz bir grup calısması yapıyoruz 4 er kısılık gruplar kuruk ve ogretmenımız bizden bir logo yapmamızı ıstedı siz yardım edebilirmısın grubumuzun ısmı (CARMA)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bakın size esprili bir sürü cevap vereyim... Aşağıda ki link e tıklarsanız bu isteğinize daha önceden verilen cevapları görebileceksiniz.

Oyun: Acil Logo Lazım

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
fukidesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fukidesign

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #3
hayır ben öle cvp vermiyorum yaparım kardeşim ama içerigi söle
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-03-2008 #4
farkındaysan logı ciZ ver demedik gorsel olaraq neler yapabilirz onlar hakkında biLgi istedım yoksa bende konya selcuk unıversitesi grafik-tasarim-basın-yayın bolumund eokuyorum

fukidesing anlayisin icin saqol icerikte herhanqi bir sorun yok sadece cesıtlı sekil ve motiflerde CARMA yazısı yapmak ve kenarina dairesel sekıller vermek sadece goze hitap etsin yeter
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 17-03-2008 #5
farkındaysan logı ciZ ver demedik gorsel olaraq neler yapabilirz onlar hakkında biLgi istedım yoksa bende konya selcuk unıversitesi grafik-tasarim-basın-yayın bolumund eokuyorum
fukidesing anlayisin icin saqol icerikte herhanqi bir sorun yok sadece cesıtlı sekil ve motiflerde CARMA yazısı yapmak ve kenarina dairesel sekıller vermek sadece goze hitap etsin yeter
Bir söylediğin diğerini tutmuyor farkındamısın. Şimdi sen okul okuyorsun , istersen biraz Türkçe yazımına özen göster.
Uslubunada biraz özen göster.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-03-2008 #6
uslubumda ne varmıski? neden bir dedigim bir dedigini tutmucakki.bir arqadasin onerisi ile siteye girdik aldıqımız tepkilere baq yha :S
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2008 #7

arkadaşım hem türkçen yok hem üniversite okuyorsun valla bravo bide ukalalık yapıyorsun odev icin logo lazım daha nediyim odev icin logo lazımDodev icin logo lazım
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 17-03-2008 #8

İlk önce şunu söyleyeyim flood yapmak yasak... Konuya gelirsek, resmen çiz ver demişsin, ortada hiçbirşey yokken insanlar nasıl yardımcı olabilirlerki, forumun içeriğini incelersen insanlar çalışmalarını yapıp buraya ekliyor, ve diğer üyeler ellerinden gelen yardımı çalışmalar üzerindeki eleştrileriyle yapıyorlar, Öğretmeniniz sizden logo istemiş, bunun amacı neler yapabildiğinizi görmesi, herşeyden önce bence bu logo için yardım almanız etik değil. Kendiniz yapıp notu kendiniz alacaksınız. Daha sonra yaptığınız logoyu buraya eklersiniz bu işi bilen herkez size elinden geldiği kadar doğruyu göstermeye çalışır.

Saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
fukidesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fukidesign

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #9
burası paylaşım platformu deilmi arkadaşlar?öleyse birine yardım ediyoruz neden bu kadar sorun yaratıyorsunuz lütfen ama
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 17-03-2008 #10
uslubumda ne varmıski? neden bir dedigim bir dedigini tutmucakki.bir arqadasin onerisi ile siteye girdik aldıqımız tepkilere baq yha :S
1.Uslubuna dikkat et
2.Türkçeyi doğru kullan.

Tekrarladığın halde üzülerek söylüyorum forumdan uzaklaştırılacaksın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
odev, icin, logo, lazm