ödev olarak yaptıgım broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - ödev olarak yaptıgım broşür ...

muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dış Görünüm

İç Görünüm

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sade net gayet başarılı eline sağlık...
Süt kutularının dizilimi qaliba gelişi güzel şekilde onu bi kontrol et, doğal tat yazısı çok basit kalmış ya gölge ver yada gradientin yönünü değiş beyaz zeminde, beyaz sarı renkli qradient silik kalmış ve çok ufak bişi bebek görselini içine gömdüğün dairede hafif bi kesik var qözünden kaçmıştır die dedim... Başarılar Muzip...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerburcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerburcu

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2008 #3
süt çok keskin geliyor onada bişeler bul ve genel olarak güzel olmus emeğine sağlık basarılar
Bu mesajdan alıntı yap

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #4
evet bende sütün çok kesin olduğunu fark ettim ama yumuşatamadım nasıl kolay ça yapabilirim onu
Bu mesajdan alıntı yap
reversion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reversion(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #5
broşürün ilk sayfasındaki web adresine takıldım gereksiz bence ortada var zaten
bir de adres kısmı çok ağır olmuş kompozisyonla bir alakası yok onun dışında hoş görünüyor eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #6
ben bu çalışmalara yeniden bakacağım diye söz vermişim zamanında hatırlatacaksın böyle şeyleriödev olarak yaptıgım broşür iç görünümde hayali olarak kırımını yaptım bu işin. sütler etkileniyor kırımdan. belki iç kısımda olduğu için çoğumuz bunu önemsemeyebilir ama ben kırıma denk gelen görsele üzülüyorum bozuluyor diye düşünüyorum. onun dışında rahatsızlık veren hiç birşey olmadı bana ama adresleri düz sade bir karakter yaparsan web adresini de uygun bir şekilde aşağı alırsan çok daha iyi olur görüşündeyim.sütün keskinliğine hak veriyor ; ellerine sağlık diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #7
ben bu çalışmalara yeniden bakacağım diye söz vermişim zamanında hatırlatacaksın böyle şeyleriödev olarak yaptıgım broşür iç görünümde hayali olarak kırımını yaptım bu işin. sütler etkileniyor kırımdan. belki iç kısımda olduğu için çoğumuz bunu önemsemeyebilir ama ben kırıma denk gelen görsele üzülüyorum bozuluyor diye düşünüyorum. onun dışında rahatsızlık veren hiç birşey olmadı bana ama adresleri düz sade bir karakter yaparsan web adresini de uygun bir şekilde aşağı alırsan çok daha iyi olur görüşündeyim.sütün keskinliğine hak veriyor ; ellerine sağlık diyorum.
bi daki sefere hatırlatırım ödev olarak yaptıgım broşür yok canım önemli değil bakmak zorunda değilsin
sütün keskinliğine hocada söyledi ama süt efekti yapmasını bile öğretmedi hocamız pek ilğilenmiyordu yapın gelindiyordu okadar onuda o yüzden düzeltemedim iç kısımda bende yazıların çalışmaların bölünmesi kırım tarafına gelmesinin taraftarı değilim ama hoş oluyor bazı çalışmalarda yorumlar için teşekkürler
hatırladığın içinde sana özel olarak teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
inanhuseyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

inanhuseyin

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 14-09-2008 #8
ben bu çalışmalara yeniden bakacağım diye söz vermişim zamanında hatırlatacaksın böyle şeyleriödev olarak yaptıgım broşür iç görünümde hayali olarak kırımını yaptım bu işin. sütler etkileniyor kırımdan. belki iç kısımda olduğu için çoğumuz bunu önemsemeyebilir ama ben kırıma denk gelen görsele üzülüyorum bozuluyor diye düşünüyorum.
İmza = inanhuseyin

Detaylara biraz daha dikkat edebilirseniz çok daha başarılı çalışmalarınızı burada göreceğimizi sanıyorum.

Başarılar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #9
ödevini iyi yapmışsın eline sağlık ödev olarak yaptıgım broşür devamını dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
broşür, olarak, yaptıgım, ödev