ödev olarak yaptıgım jole broşürü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - ödev olarak yaptıgım jole broşürü ...

muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ödev olarak yaptıgım jole  broşürü
http://img143.imageshack.us/my.php?image=ibrornv0.jpg
dış
ödev olarak yaptıgım jole  broşürü
http://img356.imageshack.us/my.php?image=brorly7.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Alt 07-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadasım resimler görünmüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #3
linklerden görülebiliyor resimler. ilk tasarımda gene gibi duruyor jölenin adı. ikinci tasarımdaki biz kimiz olayı jöleye gitmemiş. nasıl desem... jölenin adı bile genç ama biz kimizi dede anlatıyor sanki ödev olarak yaptıgım jole  broşürü onlara bir bak bakalım tasarımlar hakkında fazla bir şey söylemeyeceğim. broşürde yazdıkların değişince tasarıma bakışın değişecek bence yeni birşeyler yapacaksın ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #4
linklerden görülebiliyor resimler. ilk tasarımda gene gibi duruyor jölenin adı. ikinci tasarımdaki biz kimiz olayı jöleye gitmemiş. nasıl desem... jölenin adı bile genç ama biz kimizi dede anlatıyor sanki ödev olarak yaptıgım jole  broşürü onlara bir bak bakalım tasarımlar hakkında fazla bir şey söylemeyeceğim. broşürde yazdıkların değişince tasarıma bakışın değişecek bence yeni birşeyler yapacaksın ellerine sağlık
Bu tasarımı arkasaşa yapmıştım kendime yaptığım sergiye çıkmıştı konular içinde olan bal süt broşürü bide ona bak istersen senin ve sizin yorumların benim için önemli biz kimiz diye boş kalmasın diye yaptım aklımıza bişey gelmemişti ödev olarak yaptıgım jole  broşürü arkadaşla yetiştirmemiz gerekiyordu ödevi

benim ödev olan ödev olarak yaptıgım broşür
Bu mesajdan alıntı yap
reversion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reversion(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #5
heryerde logo kullanmanıza gerek yok yazıları öyle yatık kullanmasan daha iyi olurdu
biraz uğraşsan keyifli birşeyler çıkabilirdi belki üzerinde çalışmalıymışsın
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #6
Bu tasarımı arkasaşa yapmıştım kendime yaptığım sergiye çıkmıştı konular içinde olan bal süt broşürü bide ona bak istersen senin ve sizin yorumların benim için önemli biz kimiz diye boş kalmasın diye yaptım aklımıza bişey gelmemişti ödev olarak yaptıgım jole  broşürü arkadaşla yetiştirmemiz gerekiyordu ödevi

benim ödev olan ödev olarak yaptıgım broşür
bunlar çok güzel nasıl sevindim var ya... gerçekten çok güzel. ben sadece ürünlerin havada kalmasına takıldım ama şu an sabahın 5'i gündüz daha iyi bakarım. ödev olarak yaptıgım jole  broşürü
Bu mesajdan alıntı yap

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #7
sabahın beşince bu çalışmayı irdeliyor olmam benide çok mutlu etti çook teşekkür ederim ama sizlerden öğrenecek çok şey efoja kardeş yorumlar inşallah gündüzün aydınlığı çalışmama karanlık eklemez ödev olarak yaptıgım jole  broşürü
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
broşürü, jole, olarak, yaptıgım, ödev