Ödev olrak yapmış olduğum kurumsal çalışma

Logo Tasarımları - Ödev olrak yapmış olduğum kurumsal çalışma ...

muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 03-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Okulda ödev olarak yapmış olduğum kurumsal çalışma logo nun tasarımda bana ait

bide arkadaşlar çalışma a4 olduğu için resimi yükleyemedim photoshopta web sayfa piksellerine getirdim ozaman da bozulmalar oldu ne yapmam lazım resim yüklemek için buraya onada yardımcı olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hepsi ayrı telden çalmış neden kurumsalı farklı farklı yaptınız ki... özelliklede kartvizitteki degrade kaldırılmalı... resim ekleme konusunda yardım için imzama bakabilirsiniz... kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2008 #3
hepsi ayrı telden çalmış neden kurumsalı farklı farklı yaptınız ki... özelliklede kartvizitteki degrade kaldırılmalı... resim ekleme konusunda yardım için imzama bakabilirsiniz... kolay gelsin...
aynen katılıyorum, kurumsallıkla ilgili belirli bir çizgi yok, kartvizitteki gradient in haricinde bir de oval yapılı bir şekil var, dalga şeklinde olan, kurumsalla sanki hiç uyuşmuyor ve o tarz birşey bir tek orada geçiyor.. logo konusunda henüz detaylı göremediğim için birşey söyleyemiyorum.

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2008 #4
kartvizit yaptıgım afiş ve broşür için uyumlu aslında dediklerinize katılıyorum serğiye çıkan bu iş büroşür kartvizit ve afişle yan yana duruyordu o yüzden ona uydurmaya çalıştım yorumlarınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışma, kurumsal, logo kurumsal kimlik, olduğum, olrak, yapmış, ödev