Ödevlerimden bazıları...

Temel Tasarım İlkeleri - Ödevlerimden bazıları... ...

Ödevlerimden bazıları...
MUSTAFA BAYRALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MUSTAFA BAYRALI(21)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya19

Ödevlerimden bazıları...

Alt 22-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Haliç Üniversitesi Grafik Tasarım 1. Sınıf öğrencisiyim. Yoğun bir ödev trafiği var. Bazılarını Béhance üzerinden paylaştım görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu arada Béhance kullanıcısıysanız takipleşmek isterim.

https://www.behance.net/gallery/20712593/Homeworks
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ronnie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ronnie

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tebrik ederim. Zamanında ''noktalama'' projesini ben de yapmıştım ve baya küfür etmiştim. Tavsiyem; bu tarzda işleri yaparken asla sıkılma ve ''ne işime yarayacak'' deme. İşine elbette yaramayacak ama sabır kazandıracak. Çok önemli bir nokta.

Tasarımı öğrenmek, bu tarz çalışmaları yapmaktan başlar. Alaylı ve okullu olanları ayıran ayrıntılardan biridir.

Tekrar tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

MUSTAFA BAYRALI(21)

Alt 26-10-2014 #3
Çok doğru söylediniz, her emeğin bir meyvesi illa ki olacaktır. Tecrübelerinizden aydınlattığınız için teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
artika.55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artika.55

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2014 #4
ben alaylıyım. çaycılıkla başladım mesleğe 14 yıl oldu. 11 Yıl çalıştığım renk ayırımı ve grafik tasarım atölyesi vardı mecidiyeköy'de. Haliç'te az saçlı "Kel" bir hoca vardı. öğrencileri getirerdi çalıştığım işyerine. çocuklar şaşırırdı çaycılıkla başladığımı duyuncaÖdevlerimden bazıları...) güzel hatıralardı...

Sabır dediniz güzel bir nokta. geçenlerde kur'an-ı kerim çalışması hazırladım. bilirsiniz 604 sayfa ve her sayfada 15 satır vardı. her satıra 13 farklı işlem yapmak zorunda kaldım. Yaklaşık 120.000 satır yapıyor. yaklaşık 3 ay sürmüştü... Sabır hacımÖdevlerimden bazıları...))
Bu mesajdan alıntı yap

MUSTAFA BAYRALI(21)

Alt 26-10-2014 #5
Bizi sizin zamanınızdan ayıran en büyük faktör gelişen teknoloji olmalı. Bakın bizim sizin gibi tecrübelerin düşüncelerini alma fırsatımız oluyor. Çok teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap