Ödül alabilecek site tasarım yapabilecek freelance web grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Ödül alabilecek site tasarım yapabilecek freelance web grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Ödül alabilecek site tasarım yapabilecek freelance web grafiker arıyoruz Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Yaratıcı Photoshop programına hakim, Web tasarım çalışmaları yapmış, Çalışma Şartları: Serbest ...

Ödül alabilecek site tasarım yapabilecek freelance web grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli
enderab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enderab

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ödül alabilecek site tasarım yapabilecek freelance web grafiker arıyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Yaratıcı
Photoshop programına hakim,
Web tasarım çalışmaları yapmış,

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Her türlü tasarım işiyle alakalı orijinal ve kreatif tasarımlar geliştirebilecek,

"ALTIN ÖRÜMCEK" ayarında ödül alabilecek site tasarım yapabilecek.

Başvurunuza Konu kısmına "Freelance Grafiker" yazarak başvurunuz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ödül alabilecek site tasarım yapabilecek freelance web grafiker arıyoruz - Türkiye GeneliÖdül alabilecek site tasarım yapabilecek freelance web grafiker arıyoruz - Türkiye GeneliÖdül alabilecek site tasarım yapabilecek freelance web grafiker arıyoruz - Türkiye GeneliÖdül alabilecek site tasarım yapabilecek freelance web grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
cangezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cangezer

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2015 #3
hayatımda böyle bir kafa görmedim
Bu mesajdan alıntı yap
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2016 #4
bütçeniz buna uygun ise görüşelim.
Sedat Gül 0539 886 99 51
Bu mesajdan alıntı yap
anilturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anilturk

Webmaster / İstanbul

Alt 07-01-2016 #5
mail atıldı
Bu mesajdan alıntı yap
Yavuz Mamaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

Ödüllü site?

Alt 26-01-2016 #6
Ödül alabilecek siteyi tek kişi yapmaz, yapamaz. Sadece ödül alabilecek site değil web sitesi yapmak bir ekip işidir. Front-end developer, back-end developer, javacısı, .netçisi ya da php'cisi içerik yöneticisi sosyal medya uzmanı ... Bakın ilk elden en az 6 kişi lazım. Ama yapalım dostlar alışverişte görsün, sitemiz olsun şanımız yürüsün tarzı siteyi bir kişi yapabilir. Wordpress, joomla vb. bir açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemiyle işi kotarır. İşte ne bileyim, resim yüklenir, yazı yazılır, iletişim formu olur falan insanlar yazar... Hayal gemisiyle bir hedefe varılmaz, gerçekçi olmak lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-01-2016 #7
Ödül alabilecek,
site tasarım yapabilecek !

İyi kafiye yapmışsınız tebrik ediyorum da Web Grafiker nedir ya?
Bu mesajdan alıntı yap
yasinkarakus34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinkarakus34

Grafiker / Kocaeli

Alt 04-02-2016 #8
Ödül alabilecek,
site tasarım yapabilecek !

İyi kafiye yapmışsınız tebrik ediyorum da Web Grafiker nedir ya?

((: çok merak ediyorum aslında nasıl bir pm atıyorlar.. (:
Bu mesajdan alıntı yap