ödüllü! afiş tasarım yarışması...

Reklam Sektörü - ödüllü! afiş tasarım yarışması... ...

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba,

az önce facebook'da takip ettiğim bir grafik tasarım sayfasının ilanını gördüm. bu sitedeki bir çok arkadaşım da bu sayfayı ve bu sayfanın web sitesini takip ediyordur diye düşünüyorum. Çok kurnazca bir sistem gibi geldi bana.. birçok faydalı paylaşımda bulunan bu sitenin sayfasındaki ilan aynen şu şekilde..

1.ye 200.00 TL (ikiyüztürklirası) nakit para ödülü.

SÜRE:
19.09.2010 - 25.09.2010 tarihleri arasındadır.
......
AÇIKLAMA:
Üniversiteden mezun olduktan sonra iyi bir işte çalışabilmek adına girilen KPSS sınavında yüksek puan almak isteyen memur adayları (müdür, kaymakam vs.) KPSS A Kadrosu sınavına girecek arkadaslara hitap edecek ve onları "Egemiz Eğitim Kurumları - KPSS Kursuna" katılmalarını ikna edecez. Kolaj yeteneği kullanılarak afiş yapılacaktır.

ÖLÇÜLER:
Billboard 350x200cm (72px)
CLP(Raket) 118.5x175cm (75px) de hazırlanacaktır.

BİLGİ:
Firma : Egemiz Eğitim Kurumları
Egemiz Eğitim Kurumları - AÖF KPSS ALES DGS KPDS ÜDS İNGİLİZCE İÖLP SPK SMMM
(Tasarım üzerinde adres ve telefon bilgileri bulunmak zorundadır)

LOGO:
Vektör Logo : http://www. .com/dosya/egemiz/EgemizLogoEPS.rar
JPG Logo UHQ : EgemizLogoJPG.rar

NOT: Başvuru ve katılımlar Facebook'a Hoş Geldin "*****" profiline mesajla yapılacaktır.

İyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirdiğin için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 19-09-2010 #3
Az önce fecabook'u gördüm resmen razelet! 200 tl çok az ne biçim yarışma ödüllü! afiş tasarım yarışması...
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-09-2010 #4
Az önce fecabook'u gördüm resmen razelet! 200 tl çok az ne biçim yarışma ödüllü! afiş tasarım yarışması...
rezalet ne kelime. resmen suistimal bu.. iyi duşunmuşler valla 200 tl ye afiş yaptrmak isteseler kaç tane ajans kabul ederki bunuödüllü! afiş tasarım yarışması... ve kimbilir kaç tane çalışma gelecek karşılarına.. bari biraz daha iyi niyetli olun da 2. ye 3. de ödül verin.. !
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 19-09-2010 #5
olabilir ödüllü! afiş tasarım yarışması... kocaman kurumsaldan 200 tl maaş kadar az onu demek istedim rezil gibi
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-09-2010 #6
bide yorum yapmış bu yarışmayı yapan şahıslar konuya, daha da komik hale getirmişler durumuödüllü! afiş tasarım yarışması...

__________________________________________________ ________________________
Yorum ve eleştirileriniz güzel ne kadar yetenekli arkadaslarımız oldugunu dikkatli incleyin.. seçerek görüyoruz ki bazı grafikerler sözden çok icraate önem veriyo ve harika çalışmalar yapıyolar. Bi reklam ajansına verilse bu iş bırakın 200 TL yi 200.000 TL ye bile böyle bir fikir üretilemez uygulanamaz. Bu yapılanların hepsi yapan arkadaşın geleceği için çok ciddi referans.. Siz bunu sevsenizde sevmesenizde kabul etseniz de etmesiniz de bu böyle.. İlk yarışmada 1. olan çalışma. Çok dikkatli inceleyin.. Paradan çok sanatı eleştirin..

__________________________________________________ ________________________
Bu mesajdan alıntı yap
ibrahimyetis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahimyetis

Sanat Yn. / Ankara

Alt 20-10-2010 #7
güzel bir el hareketi çizip gönderilebilir! ödüllü! afiş tasarım yarışması...
Bu mesajdan alıntı yap