ofis çalışması (3dsmax+mental ray)

3D Studio Max - ofis çalışması (3dsmax+mental ray) ...

delicambo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delicambo

Eğitimci / Ankara

Alt 20-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yaptığım ofis çalışması... render mental ray ile alındı (kitaplık benim tasarımım değil, ben sadece çizimini yaptım). bu arada evet sağ alt köşedeki süpürgeliği ıskalamışızofis çalışması (3dsmax+mental ray)) oturmamışofis çalışması (3dsmax+mental ray)) değerlendirir ve eleştirirseniz sevinirim,
sevgiler saygılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Volkan ATA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Volkan ATA(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Krom lu Mıbilya cok parlak parke ile aynı nerde ise biraz daha parlak hatta onun parlaklıgını azalsak bence biraz daha iyi olur, onun dışında temiz bir render, eline sağlik...
Bu mesajdan alıntı yap

delicambo

Eğitimci / Ankara

Alt 21-11-2011 #3
teşekkür ederim yorumlarınız için...
Bu mesajdan alıntı yap
impossible0049 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impossible0049

Grafiker / Sivas

Alt 23-11-2011 #4
Render mükemmel bence çok gerçekçi duruyor ayarlarını ve sahneni paylaşırmısın rica etsem ofis çalışması (3dsmax+mental ray)
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 24-11-2011 #5
mental ray ile alınmış renderlara pek rastlayamıyorduk. güzel bir örneğini vermişsiniz.
ufak tefek ışık hataları zamanla ve deneyim kazandıkça düzelir. ben mental ray kullanmadığım için mental ray ayarları konusunda öneride bulunamıyorum. ancak geneli itibarı ile başarılı bir çalışma olduğunu söylemek isterim.
kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

delicambo

Eğitimci / Ankara

Alt 25-11-2011 #6
yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. sahneyi ve ayarları bu akşam eve gittiğimde upload ederimofis çalışması (3dsmax+mental ray))
Bu mesajdan alıntı yap