Ofis için dosyalama masası

3D Studio Max - Ofis için dosyalama masası Sponsorlu Bağlantılar Ofisler için değişik bir dosya aparatı gibi tasarım. http://img713.imageshack.us/i/masa.jpg/...

hasankolay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasankolay

Grafiker / İzmir

Alt 14-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ofisler için değişik bir dosya aparatı gibi tasarım.
http://img713.imageshack.us/i/masa.jpg/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ynsmre_33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynsmre_33

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Alt 17-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel değşik görsel bir çalışma olmul emegine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
caspianseaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caspianseaa

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 17-02-2010 #3
çalışma güzel ama çizimler hiç olmamış renderda baya sorun var yani,o kadar ince ki malzeme hiç kullanılabilir değil...uygulanabilirliği açısından olmamış bence...
Bu mesajdan alıntı yap
solva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

solva(33)

Grafiker / Bursa

Alt 19-02-2010 #4
Evet biraz et kalınlığı varmen lazım. Dosyaları koysak kırılır bu masa Ofis için dosyalama masası
Bu mesajdan alıntı yap
hasankolay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasankolay

Grafiker / İzmir

Alt 19-02-2010 #5
Değişik yorumlar yapmak görecelidir.Saygı duyuyorum.Bir takım sorunlar var elbette.Render yada kullanılabilinirlik gibi.Zaten şu an amacım Vray render, kaplama ve ışık özelliklerini en iyi şekilde yakalamak.Çok mükemmel tasarımları ortaya atıp berbat bir render, felaket ötesi ışıklandırma sistemi yapıp burada alkış alma niyetinde değilim.Ama görüyorum ki ( bende buna dahil olabilirim) çok kötü tasarımlara çok kötü yapılmış Vray renderlere bile burada alkış tutuluyor.Kimse kırılmasın diye belki.Bunun için bana bu yorumları yapan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
Fakat bir tasarımcı biraz farklı bakar.Cisime, nesneye, objeye bakarken malzemenin yapısı, et kalınlığı, profil yapısı, o malzemenin yapısının kötü olduğu anlamına gelmez.Ben buna benzer bir çok objeyi Solidworks ile tasarladım.Kullananlar bilir.SolidWorks ile birçok dinamik test yaptım.Malzeme tipi seçtim.Çok hassas görünüme sahip çok sağlam ürünler tasarladım.Bu foruma yeni üye oldum.İnşallah vaktim olursa bu ürünleri buradan sizlerle paylaşmak isterim.
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap