Ofisimiz Ortamında Çalışacak Freelance Tasarımcılar Aranıyor - Antalya

İş Veren İlanları - Ofisimiz Ortamında Çalışacak Freelance Tasarımcılar Aranıyor - Antalya Sponsorlu Bağlantılar Ofisimiz Ortamında Çalışacak Freelance Tasarımcılar Aranıyor Şehir: Antalya Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe Photohop (ileri) Adobe Illustrator (ileri) Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni ...

Kerem974ANT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kerem974ANT

Hiç Biri / Antalya

Alt 13-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ofisimiz Ortamında Çalışacak Freelance Tasarımcılar Aranıyor

Program/Seviye: Adobe Photohop (ileri)
Adobe Illustrator (ileri)

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: Antalya'da yerleşik İhracat Sektöründe Çalışan firmamızın katalog çalışmalarını yürütecek, Adobe Photohop, Adobe Illustrator programlarına hakim, Matbaa ve baskı tekniğini iyi düzeyde bilen bilen, katalog ve broşürlerin sıfırdan basıma hazır hale getirecek süreçteki çalışmalarını yapabilecek grafik editörlere ihtiyaç vardır. tasarım için gerekli bilgisayar donanımı ve ekipmanlar tarafımızca karşılanacaktır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ofisimiz Ortamında Çalışacak Freelance Tasarımcılar Aranıyor - AntalyaOfisimiz Ortamında Çalışacak Freelance Tasarımcılar Aranıyor - AntalyaOfisimiz Ortamında Çalışacak Freelance Tasarımcılar Aranıyor - AntalyaOfisimiz Ortamında Çalışacak Freelance Tasarımcılar Aranıyor - Antalya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
designerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerk

Grafiker / Yurtdışı

Hizmet verebilirim

Alt 13-02-2015 #3
Antalya'dayım.

Firmanızda yerleşik hizmet veremem. ama hızlıca ve kaliteli şekilde katalog ve broşürlerinizi hazırlayabilirim.

İlgilenirseniz mail atarım.
Bu mesajdan alıntı yap
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 13-02-2015 #4
bu işi freelance olarak tahmininizden daha güzel yapabilirim
mail attım. isterseniz telefonla görüşelim detayları.
Sedat Gül 0539 886 99 51
Bu mesajdan alıntı yap
kdvr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kdvr

Grafiker / Karaman

Nasuh Şişik kataloğ

Alt 14-02-2015 #5
Merhaba size konu ile ilgili mail atıyorum katalog işi yoğun yapıyorum bir çok büyük firmaların kataloglarını yaptım size mail de yapmış olduğum örnek kataloğlardan da göndereyim incelersiniz ayrıntıları mail üzerinden konuşuruz.
Bu mesajdan alıntı yap