Ofisimize yaptığım site tasarımı son kritikler...

Web Tasarımı - Ofisimize yaptığım site tasarımı son kritikler... ...

wolfarc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wolfarc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bundan yaklaşık 2 ay önce logo tasarım bölümüne bir konu açmıştık şirket logomuz diye oralardan sitenin sonuna doğru gelmiş bulunmaktayız...Basit yaptığımız işleri gösteren bir site...Sizden ricam bir dolaşmanız sitede ve ufak birşey isteyeceğim jpeg de görünen scroll yapmak istiyorum ama siteyi yapan arkadal flash a okadar hakim olmadığını zor olacağını söyledi...resimdeki gibi birşeyi nasıl yaparız site artık sona geldi bunu yapamadık...Sitenin tasarımı tamamen bana ait arkadaşıma görselleri hazılıyorum o siteyi inşaa ediyor...

yorumlarınızı bekliyorum

site : ...................

yapmayı istediğim şey projeler kısmındaki proje isimlerinin kaydırılmasında alttaki jepgte yaptığım giib scroll yapmak...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wolfarc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
sihirbaz 35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sihirbaz 35(32)

Grafiker / İzmir

Alt 30-12-2010 #3
flas ile ılgılı bır sıte bende yaptım ve en ufak bır koda sılmek yada farkanında olmadan bır resmı sılmek sıstemı mahvedıyo ama sız bu sıtenın eger orjınal halı saklı ıse kod karsılastırması yapın sımdıden kolay gelsın aynı sorunları bende yasadım yardım eden olmadı sizin bu yazınıza kayıtsız kalamdım
Bu mesajdan alıntı yap
sihirbaz 35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sihirbaz 35(32)

Grafiker / İzmir

Alt 30-12-2010 #4
sey bir sey daha orjınal sıtedekı halını kod sayfasından alıp sızın sıteye yapıstırma yapın
Bu mesajdan alıntı yap

wolfarc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-12-2010 #5
Vallahi birşey anlamadım orginal site derken neyi kastediyorsunuz acaba ? Ben sadece görsellerini hazılıyorum photoshop ta arkadaşıma yapacağı işleri gönderiyorum...O da bu kaydırma çubuğuun zor bişi olduğunu kendisinin bilmediğini söyledi...Ama görselde çok fark ediyor ve prtaikte kaydırma çubuksuz hiç iyi olmuyor...
Bu mesajdan alıntı yap
tugrulguvenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugrulguvenc

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2010 #6
iyi gibi çalışmalrına devam et
Bu mesajdan alıntı yap

wolfarc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-01-2011 #7
Mesaj hataman tarafından ( 5 Gün önce Saat 14:35:04 ) değiştirilmiştir.. Sebep: link vermek site kuralarına aykırıdır

Bu arkadaşa tebriklerimi iletiyorum...Reklam amaçlı link vermek kurallara aykırı diye biliyorum...Eğer benim verdiğim linkin reklam amaçlı olduğunu düşünüyorsanız pes doğrusu...Mimari bir ofisin reklam vereceği en son yerlerden biridir burası sanırım...yapmış olduğum site hakkındaki yorumları nasıl alacağım buradaki değerli arkadaşlardan...vallahi pes
Bu mesajdan alıntı yap