Ofiste Çalışacak Grafiker - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Ofiste Çalışacak Grafiker - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Ofiste Çalışacak Grafiker Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Lise ve/veya Üniversitelerin ilgili ...

expert44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

expert44

Eğitimci / İzmir

Alt 25-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ofiste Çalışacak Grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Lise ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Freehand, Photoshop, Illustrator, Corel programlarını aktif şekilde kullanabilen,Tasarımdan baskı aşamasına, montaj ve her türlü prodüksiyon sürecine hakim, Genel kültür ve görsel sanatlar konularında gelişmiş, Estetik bir bakış açısına sahip,Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi İzmirde ofiste part time - full time çalışabilecek grafikerler arıyoruz..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Ofiste Çalışacak Grafiker - İzmir - Ofiste Çalışacak Grafiker - İzmir ya da Ofiste Çalışacak Grafiker - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Ofiste Çalışacak Grafiker - İzmir İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 26-03-2012 #3
freehanf illustrator ve corel üçü neden gerekli anlamak istemiyorum işlev aynı kardeşim program israfı Ofiste Çalışacak Grafiker - İzmir
plenty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plenty

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-04-2012 #4
Ofiste Çalışacak Grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Lise ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Freehand, Photoshop, Illustrator, Corel programlarını aktif şekilde kullanabilen,Tasarımdan baskı aşamasına, montaj ve her türlü prodüksiyon sürecine hakim, Genel kültür ve görsel sanatlar konularında gelişmiş, Estetik bir bakış açısına sahip,Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi İzmirde ofiste part time - full time çalışabilecek grafikerler arıyoruz..

E-posta: *********

Telefon: *********
Merhaba,
İlanınız güncel mi bilmiyorum ama İzmir'in neresinde olduğunuza dair bir bilgi göremedim siteniz de?
egelican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egelican

Grafiker / İzmir

Alt 13-04-2012 #5
ilanınız ile ilgileniyorum. *********