ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon Sponsorlu Bağlantılar Kampanya broşürü Kampanya Afiş 1 Kampanya Afiş 2 Kampanya kuponu Yorumlar için teşekkür ederim....

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 30-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kampanya broşürü

Kampanya Afiş 1

Kampanya Afiş 2

Kampanya kuponu

Yorumlar için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 30-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk iki çalışma hoşuma gitti bence hoş olmuş...yalnız broşürde "ve daha birçok hediye" yazısıda farklı bi punto olabilirmiydi acaba diye düşünmeden edemedim, tabi bu sadece benim fikrim..emeğinize sağlık ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 30-12-2011 #3
Afiş çalışmaları güzel mavinin yine eşsiz tonlarını yakalamışsın ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon) kampanya kuponu için biraz daha çalışsan sanki daha güzel şeyler ortaya çıkacakmış gibi emeğine sağlık.. ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 30-12-2011 #4
ilk iki çalışma hoşuma gitti bence hoş olmuş...yalnız broşürde "ve daha birçok hediye" yazısıda farklı bi punto olabilirmiydi acaba diye düşünmeden edemedim, tabi bu sadece benim fikrim..emeğinize sağlık ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
Yorum için teşekkür ederim Soner. Yazıyı biraz küçük tuttum ana hedefleri araba verdiklerini belirtmek olduğu için sonradan okunmasını istedim o yüzden o şekilde düşündüm. Tabii ki dediğin gibi farklı puntolarda da uygulanabilir ama o zaman da ilk yazıldığı için arabaya vurguyu kaybeder.
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 30-12-2011 #5
Afiş çalışmaları güzel mavinin yine eşsiz tonlarını yakalamışsın ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon) kampanya kuponu için biraz daha çalışsan sanki daha güzel şeyler ortaya çıkacakmış gibi emeğine sağlık.. ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
Teşekkür ederim layer ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon ya kupona özenmedim acıkcası ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon belki biraz daha oynayabilirim ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon Bu arada mavime laf atma bakim ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon hem dedim mavi olmayan iş de paylaştım diye ama yorum yapmamışsın.:P Sonra adım maviliye çıkıyor işte :P
Bu mesajdan alıntı yap

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 30-12-2011 #6
Teşekkür ederim layer ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon ya kupona özenmedim acıkcası ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon belki biraz daha oynayabilirim ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon Bu arada mavime laf atma bakim ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon hem dedim mavi olmayan iş de paylaştım diye ama yorum yapmamışsın.:P Sonra adım maviliye çıkıyor işte :P
Mavi iyidir, mavi güzeldir, mavi cicidir hem bende severim maviyi iyidir mavi iyi ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 30-12-2011 #7
Mavi iyidir, mavi güzeldir, mavi cicidir hem bende severim maviyi iyidir mavi iyi ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
Gıcıkkk şeyyofisworld kampanya broşür-afiş-kupon)) 2012'ye az kaldı. Başka bir favori renk bulayım kendime de bu etiketten kurtulayim ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
Bu mesajdan alıntı yap

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 30-12-2011 #8
Gıcıkkk şeyyofisworld kampanya broşür-afiş-kupon)) 2012'ye az kaldı. Başka bir favori renk bulayım kendime de bu etiketten kurtulayim ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
birdaha mavinin adını bile anmayacağım yeterki sen favorin olan bu renkten vazgeçme.. ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 30-12-2011 #9
Bütün çalışmaların yine harika, tertemiz.. Eline sağlık. Sadece en üst çalışmada "Alışverişin hiç bu kadar... diye devam eden beyaz zemindeki yazı zayıf geldi, tipografisi biraz daha güçlendirilmeli bence....
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 30-12-2011 #10
birdaha mavinin adını bile anmayacağım yeterki sen favorin olan bu renkten vazgeçme.. ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
tamam tamam vazgeçmiyorum ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon şaka takılıyorum ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon maviden vazgeçememofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
Mavi benim eski sevgilim
Mavi benim en vefalı yarim
Ben onu hangi renkler için terk ettim
O beni bırakmıyor

Teşekkürler Baha... ofisworld kampanya broşür-afiş-kupon
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları