Ofluvahdet Logo

Logo Tasarımları - Ofluvahdet Logo Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum ve ilk konumuda acıyorum... Bu logoyu kendime özel yaptım beceremedim daha acemiyim....

Ofluvahdet Logo
ofluvahdet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ofluvahdet

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Ofluvahdet Logo

Alt 19-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum ve ilk konumuda acıyorum...
Bu logoyu kendime özel yaptım beceremedim daha acemiyim.
Ofluvahdet Logo
Ofluvahdet Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım olmamış.burda sanırım görsel kullanmışsn logoda görsel kullanılmaz illla böyle birşey yapıcaksn kendin deforme ederek çiz.ayrıca o kesik çizgiler kullanmanın mantığı ne
ve neden kitap ve meşale sanki sırf boş kalmasın dolsn diye koyulmuş görünüyo.gel sen beni dinle yapma bence logo falan bırakda işi bilenler yapsn. biraz ağır oldu sanırım ama gerçekler.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 19-11-2008 #3
öncelikle logonun ne olduğunu ve hangi alanlara uyarıldığını olması gereken formatları öğrenmenizde fayda var.
Okunma, renk uyumu, konsept çok sıkıntılı.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2008 #4
bence logo hakkında biraz araştırma yapmanız yararınıza olacaktır..
Bu mesajdan alıntı yap
ofluvahdet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ofluvahdet

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 19-11-2008 #5
Kardeş ben burda kafamdan bişeyler oluşturdum ve emek sarfettim.Çok güzel uyarı verdin ama bu kadarda aşşalaman neden anlaamadım.Ayrıca grafk logo işini bırak demişsin, daha 15-16 yaşındayım yeni yeni başladım bilmemem doğal, neden insann umutunu kırıyorsunuz ki:S
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo, ofluvahdet