ofset baskıda meydana gelen problemler ve cozum yolları???

Baskı - ofset baskıda meydana gelen problemler ve cozum yolları??? Sponsorlu Bağlantılar bı arastırma odevım var. okulun matbasında ve cestlı matbalarla gorsme yapıorum ama burdanda fıkır edınmek ıstedım. arastrma konum: ofset baskıda meydana gelen problemler ve cozum yolları nelerdir? bu ...

grafi_kir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_kir

Grafiker / İzmir

Alt 20-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bı arastırma odevım var. okulun matbasında ve cestlı matbalarla gorsme yapıorum ama burdanda fıkır edınmek ıstedım. arastrma konum: ofset baskıda meydana gelen problemler ve cozum yolları nelerdir? bu vıze notuma dahıl olacak yardım edersenız cok sewınırım....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 20-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yaşanmış, eğlenceli bir baskı bilmecesi:)

bu başlık oldukca zevkli = ) işinize yarayacağını düşünüyorum...
böylesini arasan bulamazsın ofset baskıda meydana gelen problemler ve cozum yolları???)
Bu mesajdan alıntı yap
grafi_kir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_kir

Grafiker / İzmir

Alt 21-10-2009 #3
tesekkur ederım tavsıyen ıcınofset baskıda meydana gelen problemler ve cozum yolları???
Bu mesajdan alıntı yap