ofset için pdf export ?

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - ofset için pdf export ? Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar. içinde embed birçok görsel ve fotoğraf olan broşürü başka bir şehirdeki matbaada bastırmak istiyorum. mail yada hosting üzerinden göndericeğim için çalışmayı pdf olarak exportlayıp yollamam gerekiyor. probleme ...

ofset için pdf export ?
bhdrorhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhdrorhn(30)

Grafiker / Sakarya

ofset için pdf export ?

Alt 22-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar. içinde embed birçok görsel ve fotoğraf olan broşürü başka bir şehirdeki matbaada bastırmak istiyorum. mail yada hosting üzerinden göndericeğim için çalışmayı pdf olarak exportlayıp yollamam gerekiyor. probleme gelince export ederken herhangi bir compress olmamasını, fontların otomatik convertlenmesini ve matbaaya gönderebilinecek en iyi ve sorunsuz şekilde export menüsü ayarlarını yapmak istiyorum. illustrator hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

saygılar teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

apricot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

apricot(46)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Seve As ile PDF yazdırma seçeneklerinden Press Quality seçeneği işinizi fazlasıyla görür. Bleed ve diğer ayarları yapmayı unutmayın.
Fontları dosya içinden convertleyin.
Bu mesajdan alıntı yap
bhdrorhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhdrorhn(30)

Grafiker / Sakarya

Alt 22-03-2011 #3
Seve As ile PDF yazdırma seçeneklerinden Press Quality seçeneği işinizi fazlasıyla görür. Bleed ve diğer ayarları yapmayı unutmayın.
Fontları dosya içinden convertleyin.

öncelikle yardımınız için teşekkürler. bleed ayarlarını başlatan yaptım fakat beni düşündüren fontlar. 56 sayfalık a4 broşür gibi bişey düşünün ve her sayfada a5 ebadı kadar yazı var. olay üşenmek değil ama bi cümle gözden kaçar convertsiz gider diye tereddüt ediyorum. export ederken tüm yazıları outline yap gibi bi olay yokmu ?
Bu mesajdan alıntı yap
apricot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

apricot(46)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2011 #4
işini saglama al tek tek convertle.
Bu mesajdan alıntı yap