Öğrenciyim part time iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Öğrenciyim part time iş arıyorum - İstanbul ...

saheser28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saheser28

Baskıcı / Giresun

Alt 21-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öğrenciyim part time iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: COREL DRAW I İYİ DERECEDE BİLİYORUM .
ADOBE PHOTOSHOP U ORTA DERECE
SİGNLAB PROGRAMININ İYİ DERECEDE BİLİYORUM

AYRICA DİJİTAL BASKI MAKİNASI VE ROUTER KULLANIYORUM, FOLYO ÜZERİ UYGULAMALARIM GAYET İYİDİR.( YAZI YAPIŞTIRMA ARAÇ KAPLAMA CAM GİYDİRME vS.)

İş deneyimi ve içeriği: Giresunda kendi reklam tabela dükkanımızda 12 yaşımdan beri çalışıyorum 19 yaşımdayım . ayrıca discount market kurulmasında çalıştım .

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Öğrenciyim part time iş arıyorum - İstanbulÖğrenciyim part time iş arıyorum - İstanbulÖğrenciyim part time iş arıyorum - İstanbulÖğrenciyim part time iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
yesilreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yesilreklam

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2012 #3
merhabalar yılmaz eriş ben firmamız açık hava reklamcılığı üzerine bakırköyde faliyet göstermektedir şirket bilgilerine YESIL TABELA REKLAM SAN.TIC.A.S BAKIRKY TABELA burdan ulaşabilirsin tel 0532 468 25 76
Bu mesajdan alıntı yap
saheser28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saheser28

Baskıcı / Giresun

Alt 30-11-2012 #4
teşekkür ederim ama bakırköy bana çok uzak ..
Bu mesajdan alıntı yap