İş öğrenebileceğim zorunlu staj yeri arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - İş öğrenebileceğim zorunlu staj yeri arıyorum - İstanbul ...

dcnylmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dcnylmz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş öğrenebileceğim zorunlu staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: General Ali Rıza Ersin Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ben Doğancan Yılmaz. General Ali Rıza Ersin Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi' nde lise son sınıf öğrencisiyim ve meslek liseleri gereğince Fuarcılık şirketinde stajyerlik yapıyorum. Fakat burda iş öğrenemediğim ve kendimi kanıtlayamadığım için iş öğrenebileceğim bir staj yerine girmek istiyorum. Zorunlu staj olduğu içinde asgari ücretin 3' de 1 i verilmesi zorunlu olmak üzere maaşlı bir staj yeri bulmam gerekli. Mümkünse Anadolu Yakası' nda, Anadolu Yakası' nda olmasa bile Avrupa Yakası' nda ulaşımı rahat ve uzak olmayan bir yerde staj yapmak istiyorum ve en önemliside bana iş öğretebilecek bir yer. İlgili kişiler bana aşağıdaki e-posta adresinden veya buradan ulaşabilirler.Ulaştıkları takdirde CV' mi onlara seri bir şekilde ulaştırım.

Herkese kolay gelsin.

Dipnot: Çeşitli tasarımlarım var ancak kendime ait olmadığı için (şu an çalıştığım firmaya ait) herhangi bir sıkıntı çıkabilir diye paylaşmak istemedim.

Tekrardan Saygılar.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
İş öğrenebileceğim zorunlu staj yeri arıyorum - İstanbulİş öğrenebileceğim zorunlu staj yeri arıyorum - İstanbulİş öğrenebileceğim zorunlu staj yeri arıyorum - İstanbulİş öğrenebileceğim zorunlu staj yeri arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hiraincilazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hiraincilazer

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2016 #3
avrupa yakası zeytinburnunda demirciler sitesinde taş dizayn firmasıyız corel draw programını iyi derecede kullanabiliyorsan bizimle çalışabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap