öğrenilmesi gereken programlar

İllüstrasyon Çalışmaları - öğrenilmesi gereken programlar Sponsorlu Bağlantılar Kolay gelsin öncelikle herkese ben grafik bölümü okumak isteyen lise son öğrencisiyim.Lisede bize fireworks öğrettiler gayet iyi kullanıyorum onu fakat çok kullanışlı değil sizlere sorum öğrenmem kendimi geliştirmem ...

pisagorcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pisagorcu

Öğrenci (Grafik) / Malatya

Alt 11-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kolay gelsin öncelikle herkese ben grafik bölümü okumak isteyen lise son öğrencisiyim.Lisede bize fireworks öğrettiler gayet iyi kullanıyorum onu fakat çok kullanışlı değil sizlere sorum öğrenmem kendimi geliştirmem gereken programları yazarsanız sevinirim çünkü gerçekden bu işte iyi olmak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu hangi alanda kendini ilerleteceğine bağlı. Masaüstü, Web, 3D vs.
Bu mesajdan alıntı yap
byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2015 #3
öncelikle konu yanlış yerde.
soruna gelince de sana en uygun alan hangisi ise o alana yönelmeni tavsiye ederim bir anda aç gibi bütün programlara saldırmanı önermem. yavaş yavaş ve tasarım düşünceni geliştirerek ilerlemek gerek. bu benim şahsi fikrim tabi. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
missbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

missbone

Webmaster / Ankara

Alt 18-01-2015 #4
Piyasada çalışacağını düşünürsek Corel olmazsa olmaz program sanırım. Onun haricinde Photoshop, İllustratör, İn Design, Flash hepsini zamanla öğrenirsin zaten.
Bu mesajdan alıntı yap