Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii

Müzik Videoları - Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii ...

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Keyifli seyirler Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii

[
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence komik bile değil.
KOMİK anlayışımız bu kadar basit olmamalı.
teşekkürler paylaşım için Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Bu mesajdan alıntı yap
CHEss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CHEss(40)

Webmaster / İstanbul

Alt 10-06-2009 #3
bence komik bile değil.
Komik anlayışımız bu kadar basit olmamalı.
Teşekkürler paylaşım için Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
madcon dinlediniz mi ?
Ayrıca mükemmel Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
mizah anlayışı
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 10-06-2009 #4
Şaka gibi :S Çok komik(!)

madcon dinlediniz mi ?
Ayrıca mükemmel Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
mizah anlayışı
Begeni görecili bir kavramdır. Ben Cem YILMAZ'ı severim; mimikleri hoşuma gidiyordur, mizahi ifade ediş biçimi...ama siz tarjını ve konuşma biçimini begenmiyorsunuzdur; yılmaz ERDOĞAN ı tercih edersiniz. Değil mi? Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii

Mizah anlayışı Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Bu mesajdan alıntı yap

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-06-2009 #5
madcon dinlediniz mi ?
mizah anlayışı
tabiki biliyorum ve dinledim hatta o programıda izlemiştim ve onları izledikten sonra bu kanıya vardım.
mizah anlayışları degişir diye biliyorum ben ama...
sizin anlayışınızada saygım var tabiiki...
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-06-2009 #6
Bu şarkının asıl sahipleri bile bu haline bayıldılar Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
SAiz niye beğenmediniz ben anlamadım valla eğlenceli işte; günün bütün stresini atabileceğiniz bence son derece zekice kurgulanmış bir şarkı Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Okan Bayülgen ' in ekibinin yaptığı hemen hemen her işe saygı duyarım ben; inceden inceden yaparlar anlatmak istediklerini Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Tamam Ferhat Güzel kötü bir şeçim olabilir ama bu başarısız olduğu anlamına gelmemeli bence...
Benim yükleme amacımda sıkıntıdan kurtulup biraz gülmek istendiğinde izlenebilmesiydi...
Zaten bence neye güldüğümüz önemli değil ki artık; hepimiz büyük şehirlerde bir hengame içinde yoğun stresle yaşıyorken ve az bulabiliyorken gülebildiğimiz anları bence bunlar bulunmaz hint kumaşı... Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Tebessüm etseniz yeter be yaaa Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii :lol:
Bu mesajdan alıntı yap

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-06-2009 #7
Bu şarkının asıl sahipleri bile bu haline bayıldılar Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
SAiz niye beğenmediniz ben anlamadım valla eğlenceli işte; günün bütün stresini atabileceğiniz bence son derece zekice kurgulanmış bir şarkı Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Okan Bayülgen ' in ekibinin yaptığı hemen hemen her işe saygı duyarım ben; inceden inceden yaparlar anlatmak istediklerini Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Tamam Ferhat Güzel kötü bir şeçim olabilir ama bu başarısız olduğu anlamına gelmemeli bence...
Benim yükleme amacımda sıkıntıdan kurtulup biraz gülmek istendiğinde izlenebilmesiydi...
Zaten bence neye güldüğümüz önemli değil ki artık; hepimiz büyük şehirlerde bir hengame içinde yoğun stresle yaşıyorken ve az bulabiliyorken gülebildiğimiz anları bence bunlar bulunmaz hint kumaşı... Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Tebessüm etseniz yeter be yaaa Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii :lol:
Tebessüm ediyorum tabikiOkan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiiiDOkan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Buda bir mizah anlayışı..
fotograf makinesiyle çekilen her karenin güzel olamayacagı gibi..
yapılan her espiriyede gülmek gerekmez seçiçi olmalıyız ...
tabiki siz begenmiş olabilirsiniz ben sadece kendiin begenmedigini söyledim buda normal sanırım Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiiiD ama sizin için gülebilirim tabiki gülmemi istiyorsanız.
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-06-2009 #8
Tabi gülün gariiii Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Hayat zaten çok sert; acımasız boşverin kasmayalım bukadar Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Şaka bir yana tabiki zevkler ve renkler farklıdır; herkes hayatında nasıl mutlu olacaksa öyle yaşasın... Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Herkese ayrı ayrı teşekkürler; konuma renk kattınız Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Saygılar
Yaşasınnnn Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Bu mesajdan alıntı yap
CHEss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CHEss(40)

Webmaster / İstanbul

Alt 11-06-2009 #9
I love you
Seni seviyorum
but i gotta stay true
Ama doğruyu söylemek zorundayım
my morals got me on my knees
Ahlağım bana diz çöktürüyor
I'm begging please stop playing games
yalvarıyorum lütfen oyunlar oynamayı bırak
I don't know what this is
Bunun ne olduğunu bilmiyorum
cos you got me good
Çünkü sen beni iyi yapıyorsun
just like you knew you would
Bildiğin gibi yaparsın

I don't know what you do
Ne yapacağını bilmiyorum

but you do it well
Ama onu iyi yaparsın
I’m under your spell
Etkin altındayım

Nakarat
You got me begging you for mercy
Merhamet için yalvartıyorsun beni sana
why won't you release me

Neden beni bırakmıyorsun
you got me begging you for mercy
why won't you release me
Neden beni bırakmıyorsun
I said release me
Beni bırak dedim
Now you think that I

Şimdi sen düşünüyorsun ki ben
will be something on the side
Kenardaki bir şey olacağım
but you got to understand
Ama sen anlamak zorundasın ki
that i need a man
Benim bir adama ihtiyacım var
who can take my hand yes i do
Elimi alabilecek evet ihtiyacım var

I don't know what this is
Bunun ne olduğunu bilmiyorum
cos you got me good
Çünkü sen beni iyi yapıyorsun
just like you knew you would
Bildiğin gibi yaparsın

I don't know what you do
Ne yapacağını bilmiyorum

but you do it well
Ama onu iyi yaparsın
I’m under your spell
Etkin altındayım

You got me begging you for mercy
why won't you release me
Neden beni bırakmıyorsun

why won't you release me
Neden beni bırakmıyorsun
I said release me
Beni bırak dedim
I said you better release yeah yeah yeah
Bırakman iyi olur dedim evet evet evet
I'm begging you for mercy
Merhamet için sana yalarıyorum
yes why wont you release me
Evet neden beni bırakmıyorsun
merhamet için sana yalvarıyorum

you got me begging
beni yalvartıyorsun

you got me begging
beni yalvartıyorsun<br />
you got me begging
beni yalvartıyorsun

Mercy, why wont you release me
merhamet, neden beni bırakmıyorsun
merhamet için sana yalvarıyorum

why wont you release me
neden beni bırakmıyorsun

Merhamet için yalvarıyorum sana

Why wont you release me yeah yeah
Neden beni bırakmıyorsun evet evet

break it down
Bırak onu

birde şarkı sözlerini türkçesi Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-06-2009 #10
Teşekkürler eklendtin için Okan Bayülgen ' in ekibi ve Ferhat Güzel / Begüm suçu kendine at beybiiii
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları