Oks sınav dergisi tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Oks sınav dergisi tasarımı ...

azzap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azzap

Grafiker / Sivas

Alt 12-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar

Özel bir dershane sınav dergimizi yaparmısın diye teklif etti.
Ama benim fiyatlar hakkında hiç bilgim yok.

Bilirsiniz sınav dergilerinde şekiller çizimi, matematiksel işlemler vb. beceri isteyen sorular var...

Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 12-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım bir iki gün önce örnek yayınlamıştım inceleye bilirsin. Ben bunları corelde hazırladım. Coreli kullana biliyorsan yapabilirsin. Ama bu işin piri microsoft word müş öyle duyumaldım. Hangi vectör programını iyi kullanıyorsan onu kullan bence. Fiyat konusunda yorum yapamaycam eziyetli bir iş sen belirle ve bu işi sürekli yapanlardan öğren. saygılarımla.

Corel Draw da Fen Bilimleri ve Fizik Kitabı Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 12-03-2008 #3
xblack ın gösterdği adresde örnekler var bence ona bakarak deneyebilirsin.bence hangi programda kendini rahat hissediosan onda yap derim.kolay gelsin şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap

azzap

Grafiker / Sivas

Alt 13-03-2008 #4
arkadaşlar program ve yetenek konusunda sıkıntım yok... çok iyi yapabiliyorum... benim istediğim ne fiyat verecem... adamlar tez yazımı gibi değerlendiriyorlar... sayfa başına 1 ytl matematiksel işlemlere 1,5 Ytl diyorlar o kafamı karştırdı. kendimi enayi gibi hissettim.
Sen emek ver özene bezene yap saatlerini alsın basit bi işmiş gibi fiyat versinler.
Bu yüzden sizlerle paylaşmak istedim... bu tür iş yapanlar varsa diye aramızda.
Bu mesajdan alıntı yap
fsargun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fsargun

Eğitimci / Zonguldak

Alt 14-03-2008 #5
merhaba , Benzer bir çalışma için ben size bir teklifte bulunuyum , matematik yaprak testi yazarsanız 1 test için 5 ytl verebilirim. Sizin için uygunsa soruları mail atabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap

azzap

Grafiker / Sivas

Alt 14-03-2008 #6
merhaba , Benzer bir çalışma için ben size bir teklifte bulunuyum , matematik yaprak testi yazarsanız 1 test için 5 ytl verebilirim. Sizin için uygunsa soruları mail atabilirim ?
neden olmasın kardeş ... görüşelim... hemde en kısa zamanda....
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
oks, snav, dergisi, tasarm