Okul Afişi (Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bahar Şenlikleri)

Afiş Tasarımı - Okul Afişi (Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bahar Şenlikleri) ...

Alt 31-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(30)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
seçtigin görseller konuya uygun degil insanlar sanki tiyatroda oturuyorlar gibi gözüküyor
ilköğretim okulu için hazırlamışsın fakat benim gördügüm lise yada üniversite ögrencileri gibi duruyor
daha canlı ve hareketli resimler kullanmanı öneririm kolay gelsin:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 31-05-2008 #3
bu konuda yasemine katılıyorum ve şunu da eklemek istiyorum. tasarım demişsin ve adını yazmışsın. eğer gerçekten o kadar büyük yazacaksan ismini bu senin için iyi değil kötü reklam olur. ismin küçük olmalı kim yaptı diye merak eden inceleyerek bakmalı direkt göze çarpmamalı.
Bu mesajdan alıntı yap
gulis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulis

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2008 #4
bu fon bende takıntı haline geldi sanırımOkul Afişi (Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bahar Şenlikleri) görmekten bıktımOkul Afişi (Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bahar Şenlikleri) bahar şenliği için çok pastel kalan cansız renkler kullanmışsın..sönük kalmış sanki biraz daha renklendirip ve o fondan vaz geçsen daha iyi olur gibi geliyo....
Bu mesajdan alıntı yap
GlooM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GlooM

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2008 #5
alkışlayan yada coşan bir seyirci hoş durabilir Okul Afişi (Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bahar Şenlikleri) Birde yerleri çok dağınık geldi yazıların yerleşimini yeniden gözden geçirsen daha iyi olabilir Okul Afişi (Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bahar Şenlikleri) eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grfkr42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfkr42

Grafiker / Konya

Alt 31-05-2008 #6
bence çok ama çok sırdan olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-05-2008 #7
İnsanları diyorsunuz ama nerden bulacağımı söylemiyorsunuz Okul Afişi (Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bahar Şenlikleri) eğer background icinde varsa güsel bi renk lütfen söyleyiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 31-05-2008 #8
daha renkli bir çalışma daha çok dikkat çeker. çalışmanı tekrar bir gözden geçirmeni tavsiye ederim. eline sağlık!
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(30)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 31-05-2008 #9
sayın cano, öncelikle forum kuralları okuması tavsiye ederim (bold yazı kullanması yasak). Tasarım ilgili -''ilk öğretim okulu'' akradaşlara katılıyorum. sanki sizin kullandığınız görseller cocuklar değil da, çocukların annesi babası işten yorulmuş halde zorla şenliğe geldiler. 6-9 yaş grubu için fazla cıddı arka zemin. ''Sizde eğlenmek'' motions blur efectı kulanmak uygun değil. kullanmak istemişsiniz neden o zaman bu yazı üzerinde kullandınız, ister misiniz sade kaldı? bence hiç kullanmayın...tasarımınıza tekrar düşünün...

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(30)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-05-2008 #10
İnsanları diyorsunuz ama nerden bulacağımı söylemiyorsunuz Okul Afişi (Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bahar Şenlikleri) eğer background icinde varsa güsel bi renk lütfen söyleyiniz.
forumda vektör bölümünde bulabilirsiniz bence araştırın daha uygun insan figürler buluabilirsin yada kendin çizebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
afiş, okula