Okul Başkanlığı Afişi

Afiş Tasarımı - Okul Başkanlığı Afişi ...

Okul Başkanlığı Afişi
aeercan66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aeercan66

Öğrenci (Diğer) / Yozgat

Okul Başkanlığı Afişi

Alt 29-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar okul meclis başkanlığına aday oldum propagandalar için kendime bir afiş tasarladımda bana çok boş geldi afiş sizce ne gibi değişiklikler yapmam ne eklemem lazım kararsız kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum...Okul Başkanlığı Afişi Bide Resmimi değiştirmelimiyim nasıl bir poz vermem lazım?Okul Başkanlığı Afişi Birde bu nasıl olmuş ? arka plan çok karıştı sarı zeminde boşmu kaldı Okul Başkanlığı Afişi
sarı zemini kaldırıp resmi değiştirdim bu resimde acaba resim ciddiliği çokmu bozmuş yani okul seçimleri için olabilirmi kısmen çalışmayı temsil ettiği için güzel olur diye düşündüm...:grafikerlerOkul Başkanlığı AfişiIMG]http://b1110.hizliresim.com/q/x/70qt.png[/IMG]:smile: yorumlarınızı acil bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
OguzOzaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OguzOzaslan(18)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 30-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3 çalışmandaki resmin üzerinden çok daha güzel çalışmalar yapabilir.Bu resmini kullanarak fark tasarımlar denemeni öneririm...

Birde sloganın bir başkan adayı sloganına yakışmamış bence...En azından sadece bu akdarı olmamış.Sloganın altına vaatlerini yazsan belki bu sloganla devam edebilirsin ama sadece bu slogan ile senin okula neler katabileceğin hakkında hiçbir bilgi yok...
Bu mesajdan alıntı yap
tolgilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgilis

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2011 #3
üçüncüdeki resmi al, belden kes alanı tamamen kullanabilecek kadar büyült... Sadece sloganını yaz... slogan kısa olsun, ciddi olsun espri olmasın...
Altınada künyeni yaz ve bitir, kasma fazla... Arka planıda degrade değil, tek renk kırmızı filan çalış derim... yazıda etli karakter ve beyaz...

sade olsun sıkıştırma hiçbirşeyi
Bu mesajdan alıntı yap

aeercan66

Öğrenci (Diğer) / Yozgat

Alt 30-10-2011 #4
Arkadaşlar okul meclis başkanlığına aday oldum propagandalar için kendime bir afiş tasarladımda bana çok boş geldi afiş sizce ne gibi değişiklikler yapmam ne eklemem lazım kararsız kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum...Okul Başkanlığı Afişi Bide Resmimi değiştirmelimiyim nasıl bir poz vermem lazım?Okul Başkanlığı Afişi Birde bu nasıl olmuş ? arka plan çok karıştı sarı zeminde boşmu kaldı Okul Başkanlığı Afişi
sarı zemini kaldırıp resmi değiştirdim bu resimde acaba resim ciddiliği çokmu bozmuş yani okul seçimleri için olabilirmi kısmen çalışmayı temsil ettiği için güzel olur diye düşündüm...:grafikerlerOkul Başkanlığı AfişiIMG]http://b1110.hizliresim.com/q/x/70qt.png[/IMG]:smile: yorumlarınızı acil bekliyorum
üçüncüdeki resmi al, belden kes alanı tamamen kullanabilecek kadar büyült... Sadece sloganını yaz... slogan kısa olsun, ciddi olsun espri olmasın...
Altınada künyeni yaz ve bitir, kasma fazla... Arka planıda degrade değil, tek renk kırmızı filan çalış derim... yazıda etli karakter ve beyaz...

sade olsun sıkıştırma hiçbirşeyi
dediğiniz gibi sade kırmızı arka plan üstüne beyaz sade yazı yaptım resmide büyüttüm daha ciddi bir sloganla beraber iyi oldu fakat böylede çok boş oldu gibi:worried:
Okul Başkanlığı Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
tolgilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgilis

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2011 #5
çünkü dediğimi yapmadın. ben o resmi boydan boya alanı kaplayacak şekilde büyültüp yap demiştim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aeercan66

Öğrenci (Diğer) / Yozgat

Alt 30-10-2011 #6
bu resimde arka plana okulun fonunu koydum Okul Başkanlığı Afişi bundada dediğiniz gibi resmi dahada büyüttüm olmuşmu?Okul Başkanlığı Afişi
Bu mesajdan alıntı yap