Okul Brosur Kapak Calismasi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Okul Brosur Kapak Calismasi ...

burakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakca

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 30-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Degerli üstadlarım, nacizane yapmış olduğum kapak çalışması ..

Saygılarımla..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

farozlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farozlu

Grafiker / Yurtdışı

Alt 31-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline saglik
yanliz bu tasarimi hangi programla yaptigini merak ettim
bi kac elestiri yapayim izninle ustteki resim sanirim yana cektirilmis
ayrica yuvarlak ve duz sutunun birlesiminde stroke gorunuyo sanirim
bide kenarlar esit degil.
tavsiyem indesign bunun icin bicilmis kaftan.

basarilar
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 31-07-2012 #3
Degerli üstadlarım, nacizane yapmış olduğum kapak çalışması ..

Saygılarımla..
Üstat eline sağlık.
Bi kaç fikir sunmak istiyorum:
Görselin gayet hoş ve yumuşak dururken alt tarafta sert hatlı bir çalışma yapmışsın bütünlük yok. Alt tarafın ya hatlarını yumuşatmalısın ya da geçişli renklerle daha yumuşak görünmesini sağlamalısın diye düşünüyorum.
Başarılı bir gelecek için yazısını biraz küçülterek sağ tarafa turuncu çizginin altına doğru yaklaştırmalısın. Ortalı pek hoş durmuyor logodan dolayı.
Bu arada logo çalışması sana mı ait bilmiyorum ama çokk amatör durduğunu ve görseldeki ruhu gölgelediğini düşünüyorum.
Logoyu içine almış olduğun daireyi biraz büyütmeli veya logoyu küçültmelisin, sıkışmış logo.
Sana başarılı bir gelecek diliyorum kolay gelsin... Okul Brosur Kapak Calismasi
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 31-07-2012 #4
Her şey bir yana ama söylemeden edemedim, hayatımda gördüğüm en çirkin E harfi bu...
Bu mesajdan alıntı yap
uzfeyzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzfeyzi

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-07-2012 #5
Üstat eline sağlık.
Bi kaç fikir sunmak istiyorum:
Görselin gayet hoş ve yumuşak dururken alt tarafta sert hatlı bir çalışma yapmışsın bütünlük yok. Alt tarafın ya hatlarını yumuşatmalısın ya da geçişli renklerle daha yumuşak görünmesini sağlamalısın diye düşünüyorum.
Başarılı bir gelecek için yazısını biraz küçülterek sağ tarafa turuncu çizginin altına doğru yaklaştırmalısın. Ortalı pek hoş durmuyor logodan dolayı.
Bu arada logo çalışması sana mı ait bilmiyorum ama çokk amatör durduğunu ve görseldeki ruhu gölgelediğini düşünüyorum.
Logoyu içine almış olduğun daireyi biraz büyütmeli veya logoyu küçültmelisin, sıkışmış logo.
Sana başarılı bir gelecek diliyorum kolay gelsin... Okul Brosur Kapak Calismasi

Öncelikle eline sağlık, çalışma da resmi orantılı büyütüp sloganı da logonun yanına uzattğın çigini içine yerleştirirsen birazdaha güzel olur.
Bu mesajdan alıntı yap
burakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakca

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 02-08-2012 #6
Eleştiriler için teşekkürler E harfinin çirkinliğini bende kabul ediyorum Okul Brosur Kapak Calismasi) Seçim Kurum müdürümüzün ısrarla bu "E" harfini istemesinden dolayıdır.. ilginizden dolayı çok müteşekkir oldum... Yapmış olduğunuz yorumları dikkate alacağım.. Tasarım için kullandığım yazılım Gimp'dir tekrar teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
fatibey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatibey

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2012 #7
estetik bir görüntü olması için resimleri sündürmemeni öneririm
Bu mesajdan alıntı yap