Okul Bültenim İçin Not Kağıdı Vektörü Lazım [Yardım Lütfen]

Vektörel - Okul Bültenim İçin Not Kağıdı Vektörü Lazım [Yardım Lütfen] Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar öncelikle okuluma bir haber bülteni yapıyorum.. Aşağıda gördüğünüz gibi yazı tahtası şeklinde bi tasarım yaptım.. Haberleri de tahtaya yapıştırılmış veya iğne ile tutturulmuş not kağıdı üzerine yapacam ...

06eryerdl1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

06eryerdl1907

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya22

Alt 31-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar öncelikle okuluma bir haber bülteni yapıyorum.. Aşağıda gördüğünüz gibi yazı tahtası şeklinde bi tasarım yaptım..

Haberleri de tahtaya yapıştırılmış veya iğne ile tutturulmuş not kağıdı üzerine yapacam ve yani tahtaya yapıştırılmış veya iğne ile tutturulmuş not kağıdı vektörü arıyorum.
İğne ile tutturulmuş olursa daha iyi olur bence.. Böyle bir vektöre sahip olan, bulabilecek ve ya çizebilecek birisi varsa lütfen yardım edin.. Biraz acele.. Bakıp geçmeyin lütfen :crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 31-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar öncelikle okuluma bir haber bülteni yapıyorum.. Yukarıda gördüğünüz gibi yazı tahtası şeklinde bi tasarım yaptım..

Haberleri de tahtaya yapıştırılmış veya iğne ile tutturulmuş not kağıdı üzerine yapacam ve yani tahtaya yapıştırılmış veya iğne ile tutturulmuş not kağıdı vektörü arıyorum.
İğne ile tutturulmuş olursa daha iyi olur bence.. Böyle bir vektöre sahip olan, bulabilecek ve ya çizebilecek birisi varsa lütfen yardım edin.. Biraz acele.. Bakıp geçmeyin lütfen :crying:

Buradan indirebilirsin.

Birde tahta üzerine yazdığın yazılar için forumda tebeşir yazı fontu diye arama yaparsan güzel fontlar var.

Kolay Gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
06eryerdl1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

06eryerdl1907

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 09-11-2011 #3
Birde tahta üzerine yazdığın yazılar için forumda tebeşir yazı fontu diye arama yaparsan güzel fontlar var.Kolay Gelsin
çok sağolun işime yaradı gerçekten.. tebeşir fontunu aramıştım ama bulamadım onu da yabancı bir font sitesinden aldım tekrar teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
sb_bs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sb_bs

Grafiker / Ankara

Alt 29-03-2012 #4
tşkrlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Bu mesajdan alıntı yap